YAZARLAR

DİĞER YAZILARI

Nuran Töre

Pİ BURGER! SAMSUN'DAN DOĞAN LEZZET

Lezzet peşinde koşanların sayısı her geçen gün artıyor. Birçok gezgin gezi rotalarını çizerken, yiyecek içecek mekanlarını mutlaka listenin başına yazıyor.

 

Bu hafta size Samsun’dan doğup Türkiye’ye yayılacak olan yeni bir lezzeti tanıtmaya çalışacağım. Bu güne kadar tatmadığınız deneyime hazır mısınız?

 

Bu ürünün sırrı diğer hamburgerlere nazaran donuk hiçbir ürün kullanılmaması. Hamburger, günümüzde çocuklar tarafından tercih edilen bir ürün olmasına rağmen ebeveynler tarafından donuk ürün (sağlıksız ve obeziteye yönelik) olduğu düşünülerek tercih edilmemektedir.

 

Pi burger, ebeveynlerin çocuklarına rahatça yedirebileceği bir ürün. Pi burgeri diğer hamburgerlerden ayıran en önemli özellik, donuk hiçbir ürün kullanılmaması. Yöresel lezzetimiz olan Samsun pidesinin hamuru kullanılarak yapılıyor.

 

Pi burger, siz sipariş verdiğiniz anda yapılmaya başlanıyor. Yöresel lezzetlerle malzemesi hazırlandığı için tamamen organik, kaliteli, sağlıklı ve besleyici.

 

Ebeveynler gönül rahatlığıyla tercih edebilir. Çocuklar hamburger yemenin keyfine varabilir.

Damağınızda unutulmaz tat kalacağına emin olabilirsiniz. Pi burger, Samsun’ dan doğan bir lezzet.

 

Şehrimizden yeni bir lezzetin doğması bir Samsunlu olarak beni gururlandırıyor. Siz değerli okuyucularımın da bu lezzetten mahrum kalmasını istemiyorum.  Mutlaka deneyin. Tadı damağınızda kalacak.

 

Pi burger, gurmelerden tam not aldı. Pideden sonra ismi şehrimizle anılacak bir lezzet olma yolunda…

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
HER YAŞTA BAKIM..YENİ YILA TEMİZ BAŞLANGIÇÜNZİLEPİ BURGER! SAMSUN'DAN DOĞAN LEZZETKokun imzandırKÖKTEN ÇÖZÜME NE DERSİNİZ?MAKYAJ TÜYOLARIGÖZ ALTI MORLUKLARI İÇİN BİTKİSEL ÇÖZÜMLERCİLT BAKIMINDA DOĞRU BİLDİĞİMİZ YANLIŞLARNE HALİNİZ VARSA GÜLÜN…Yazarın Tüm Yazıları