MAGAZİN

Açelya Akkoyun: 'Şartlar önemli değil. Hüma Hatun rolünü oynamak istiyorum dedim'

Ünlü oyuncu Açelya Akkoyun, 'Mehmed: Fetihler Sultanı' adlı dizide canlandırdığı Hüma Hatun rolü kendisine teklif edildiğinde, 'Şartlar önemli değil. Ben bu rolü oynamak istiyorum dedim' dedi.

Sakiler en güzel şarkılarını Osmangazi Meydanı'nda söyledi

Osmangazi Belediyesi tarafından düzenlenen Osmangazi Meydanı konserlerinin son konuğu Sakiler oldu. On binlerce Bursalı Sakiler konseriyle doyasıya eğlendi.

Osmangazi Meydanı'nda coşku Sinan Akçıl ile devam etti

Osmangazi Belediyesi, dev meydanda birbirinden ünlü isimleri ağırlamayı sürdürüyor. Osmangazi Meydanı'nın resmi açılış öncesi tanıtım etkinlikleri kapsamında, coşku Sinan Akçıl konseri ile devam etti. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'ın da katıld...

Uzak Doğudan gelip meşhur Denizli kebabının tadına baktılar

Denizli'nin coğrafi işaret belgeli kebabının ünü, Türkiye sınırlarını aştı. Pamukkale'yi görmek için Uzak Doğu ülkelerinden gelen turistler, 41 yıllık deneyimiyle gelenekse lezzeti yaşatan Dursun Göçenoğlu'nun restoranında meşhur Denizli kebabının tadına ...

Esra Tokelli, kaz ciğeriyle Kars'ta şov yaptı

'Tarihi Kimliği ile Kars Kenti Projesi' çerçevesinde düzenlenen Uluslararası Kars Konferansı ve Tanıtım Etkinlikleri renkli görüntülere sahne oluyor. Bir yemek programında birinci olan Esra Tokelli'nin yemek şovu renkli görüntüler ortaya çıkardı.

Talas'ta İlyas Yalçıntaş rüzgarı

Talas Belediyesi, sevilen sanatçı İlyas Yalçıntaş'ı Kayserililerle buluşturdu.

Osmangazi Meydanı'nda coşku sürüyor

Osmangazi Meydanı'nın resmi açılış öncesi tanıtım etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen konserler serisi Sefo'nun ardından Bilal Sonses ile devam etti. Dev meydanı dolduran binlerce kişi, genç şarkıcının eserleriyle unutulmaz bir akşam yaşadı.

'Eyvah Yine Karıştı' isimli tiyatro oyunu gönülleri fethetti

Afyonkarahisar Belediye Şehir Tiyatrosu yeni sezona yine bomba gibi girdi. Yönetmenliğini Hasan Elmas'ın yaptığı 'Eyvah Yine Karıştı' isimli oyun, gönülleri fethetti.

Tatlıses, İstanbul'da sahnelere döndü

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses uzun bir aranın ardından İstanbul'da sahneye çıktı. Sevilen parçalarını seslendiren Tatlıses, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

4 yılda bir gelen 29 Şubat'ta nikah salonları sessiz kaldı

29 Şubat'ın 4 yılda bir denk gelmesi nedeniyle bu tarihte nikah salonları boş kaldı. Evlenmek isteyen çiftler evlilik yıldönümlerini 4 yılda bir kutlamamak için 29 Şubat tarihinde nikah kıymak istemiyorlar.

Bayburt'ta Kınık rüzgarı esti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) aday tanıtım toplantısı dahilinde Bayburt Kapalı Spor Salonu'nda sahne alan Ali Kınık, Bayburtlulara unutulmaz bir gece yaşattı. Yaklaşık 2 saat süren konsere vatandaşlar yoğun ilgi gösterdiler.

Bursalı gençler Sefo ile coştu

Türk Rap müziğinin son dönemdeki parlayan yıldızı Sefo, Osmangazi Meydanı'nda Bursalılara unutulmaz bir gece yaşattı.

Ünlüler İstanbul'da AVM veya kalabalık yerlerden daha çok doğayı tercih ediyor

İstanbul'un en işlek ve uğrak mekanlarında vakit geçirmeyi tercih eden ünlülerin tercihleri de son zamanlarda değişmeye başladı. Şehrin yoğunluğu ve trafik keşmekeşinden kurtulmak isteyen ünlüler, Doğayla iç içe olacak şekilde konsept mekanları tercih etm...

Zerrin Özer'in eski eşi Önal: 'Zerrin, başımın tacı'

Zerrin Özer'in eski eşi Alper Önal, usta sanatçının tedavi görmesinin ardından yaptığı açıklamada 'Darülacezeyi tercih etmeden bir süre önce ben onu Mersin'e yanıma getirtiyordum. Hastanesini doktorlarını her şeyini ayarlamıştım. Ve hastane sürecinden son...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a keman çalan Ecrin uduna kavuştu

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a keman çalan Ecrin'e sürpriz yaptı. Başkan Zolan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kemanla birlikte öğrenmesini tavsiye ettiği udu Ecrin'e hediye etti.

TRT'nin yeni dizisi Karaağaç Destanı'nın galası yapıldı

TRT'nin yeni dizisi Karaağaç Destanı'nın galası gerçekleştirildi. Dizin başrol oyuncularından Olgun Şimşek 'Anadolu mitlerinden, Mezopotamya'nın destanlarından ve masallarından yola çıkılarak ortaya koyulmuş bir hikaye. 1950'ler ve 1970'lerdeki yaşam şart...

Babadağ Belediyesi sokak boyama çalışmalarıyla ilçeyi renklendiriyor

Babadağ Belediyesi, Gündoğdu Mahallesi'nde sokak boyama çalışması başlattı. Başkan Atlı, boyama çalışmalarını incelerken, çalışmayı gerçekleştiren öğrencilere kolaylıklar diledi.

Tamer Karadağlı, PAÜ'nün ev sahibi olduğu EGEKAF 24'e konuk oldu

Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı, Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) ev sahipliğinde düzenlenen EGEKAF 24'e konuk oldu.