En Güzel Göğüs Yarışmasının 10 Finalisti Belirlendi

İngiltere düzenlenen, 5 bin Pound ve İbiza tatili ödüllü, en güzel göğüs yarışması için 10 finalist belli oldu. İşte o 10 isim ve yaşları...

En Güzel Göğüs Yarışmasının 10 Finalisti Belirlendi

Aimee Dorrance, 25


Wolverhampton`dan hemşirelik öğrencisi 

Monet Rickwood-Daly, 24


Bournemouth`da yaşayan Monet şunları söyledi: Her zaman bir model olmayı çok istedim ve bu kariyerim için harika bir başlangıç ??olabilir.

Lulu Cole, 22

Brighton`dan resepsiyonist olarak çalışan Lulu, şunları söyledi: Annem meme kanseri hastası ve oldukça hasta olduğu için bu yarışmaya katılmaya karar verdim. Böylece parayı Almanya`da tedavi gören annem için kullanabilirim.

Laura Taylor, 24


Manchester`dan müdür yardımcısı Laura, “Zencefilli ve kısa boylu olduğumda hep kabadaydım.

Sade Amos, 25


Essex`te yaşıyor. Sade, geçen sene yarışmaya girmek istediğini, çok gergin olduğu için vazgeçtiğini itiraf etti.

Demi Rickard, 21
Plymouth`dan siyaset bilimleri okuyan Demi, şunları söyledi: Yaşlandıkça bunu sergilemek istediğimden daha da emin oldum. Bazı güzellik yarışmalarına bile girebilirim.

Susanna Hamlyn, 27Susanna Hamlyn, 27Susanna, aslında bir demiryolu işaretleyicisi. Şunları söyledi: İş yerinde provokatif giyinmiyorum, bu yüzden bunun iyi bir şekilde gösterileceğini düşündüm. Bir meslektaşım gazetede beni gördüğünde kahvesini şokla tükürdü.

Alice Coombe, 24

Nicole Sealey, 24

Kim Browne, 27EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleri 11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleriSamsun'da feci son! 8.kattan düştü Samsun'da feci son! 8.kattan düştüSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi Samsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildiAltın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altın Altın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altınSamsun'da terör operasyonu! Samsun'da terör operasyonu!Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar? 11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu buldu Samsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu bulduDolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıTerme'de düğünlere korona denetimi Terme'de düğünlere korona denetimi