Vali Kaymak Samsun Teknopark’ta

Samsun Valisi Osman Kaymak bugün Samsun Teknopark’ı ziyaret ederek Teknopark yetkililerinden bilgi aldı.

Vali Kaymak Samsun Teknopark’ta

Vali Kaymak, Samsun Teknopark ziyareti esnasında Smartroom Ön Kuluçka Merkezi, Samsun Teknopark Kuluçka Merkezi ve Ar-Ge firmalarından Agrobigen, Nibiru, Kartem, Özgür Bilişim, Karal Görsellik, Tindie Game, Barsoft, Prodev, Relen Mühendislik, Tekşen Bilişim, Earth Telekomünikasyon ve Bulut Arge firmalarını ziyaret etti.

Smartroom Ön Kuluçka Merkezi girişimcileriyle sohbet eden Vali Osman Kaymak, girişimci öğrencilerle tek tek tanışarak başarılar diledi. Ardından Samsun Teknopark Kuluçka Merkezi’nde faaliyet gösteren Akademik Ziraat Peyzaj firmasından projeleri hakkında bilgi aldı. Kuluçka Merkezi’nden ayrıldıktan sonra Ar-Ge firmalarını ziyaret ederek projelerini dinledi.

Firma ziyaretlerinin ardından Vali Kaymak ve beraberindeki heyete, Samsun Teknopark Genel Müdürü Buğra Çolak tarafından Samsun Teknopark’ı anlatan bir sunum gerçekleştirdi. Sunumun ardından Vali Osman Kaymak, Samsun Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Kuran ve Samsun Teknopark Genel Müdürü Buğra Çolak’a sorularını yöneltti.

SON DERECE MEMNUN KALDIM”

Samsun Teknopark ziyaretinden memnuniyetini dile getiren Vali Osman Kaymak, “Burada gerçekleştirilen projeler ve yapılması düşünülen projeler beni çok memnun etti. Samsun Teknopark ile birlikte Samsun’un sanayisi, teknolojisi ve ülke ekonomisine katkısının yüksek olacağını düşünüyorum. Samsun Teknopark’tan son derece memnun kaldım. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Vali Osman Kaymak’a, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yardımcısı Sefer Arlı, Samsun Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Kuran, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Vakfı Başkanı Prof. Dr. Halil Kütük, Samsun Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı İdari ve Mali İşler Müdürü Harun Demirer ve Samsun Teknopark Genel Müdürü Buğra Çolak eşlik etti.

??????EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleri 11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleriSamsun'da feci son! 8.kattan düştü Samsun'da feci son! 8.kattan düştüSamsun'da terör operasyonu! Samsun'da terör operasyonu!Altın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altın Altın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altınSamsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu buldu Samsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu bulduSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi Samsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildiDolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar? 11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar?Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?Samsun hava durumu 11 Ağustos Salı Samsun hava durumu 11 Ağustos Salı