Mutluluğun Kanatları Derneği’nden 1. Yıl Gala Gecesi

Mutluluğun Kanatları Derneği, gelirinin tamamının lösemili ve engelli çocuklar , köy okulları , yardıma muhtaç çocuklar için kullanacağı 1. Yıl Muhteşem Gala Gecesi’nde şarkıcı Berkay’ı Samsunlularla buluştu.

Mutluluğun Kanatları Derneği’nden 1. Yıl Gala Gecesi

27 Nisan Cuma günü Sheraton Otel’de gerçekleşecen  mehteşem gecede Sanatçı Berkay sahne çıktı. Gelirinin tamamının lösemili ve engelli çocuklar için kullanacağı gece 27 Nisan Cuma günü saat  Sheraton Otel’de gerçekleşti.

Ön rezervasyonla biletlerimizi sattık. Biletler satışa çıktığında salon tamamen doldu.

Konserimizde Berkay canlı şarkı söyleyecek. İnsanlarımız hem eğlenecek hem de derneğimize ve dolayısıyla küçük çocuklarımıza da destek olmuş olacaklar” diye konuştu.

Mutluluğun Kanatları Derneği Başkanı Burcu Keskin, “29 Mart 2017’de Mutluluğun Kanatları Derneği’ni kurmamızla resmi bir yapıya kavuştuk. Hedefimiz her zaman çocuklar, çocukların sağlığı. Çalışmalarımıza devam ediyor, kanser tedavisi gören çocuklarımızın hayallerini gerçekleştirmek istiyoruz. Bugün burada bizleri yalnız bırakmayan misafirlerimiz çocuklarımıza katkı sağlayan, sağ duyu sahibi dostlarımızdır. Dostlarıma, tüm misafirlere ve En önemlisi gece gündüz demeden. Durmaksızın tek beklentileri Çocukların Sağlıklı , Mutlu , ihtiyaçlarının giderilmesi  olan KANATSIZ MELEKLER Ekibimize  çocuklarımız adına teşekkür ederiz” dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar? 13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da arazi tartışması faciayla bitti Samsun'da arazi tartışması faciayla bittiSamsun için deprem uyarısı! Samsun için deprem uyarısı!Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandı Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandıAltın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatı Altın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatıCovid19'un Kayıp Öğrencileri Covid19'un Kayıp ÖğrencileriSamsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptı Samsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptıSamsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkat Samsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkatDolar ne kadar oldu? (13.08.2020) Dolar ne kadar oldu? (13.08.2020)Samsun hava durumu 13 Ağustos Perşembe Samsun hava durumu 13 Ağustos Perşembe