“Hizmet İçin Adayım”

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Davut Kıyak, hizmet için yola çıktığını, bu zor süreçte ülkenin sorunlarına omuz vermek istediğini söyledi.

“Hizmet İçin Adayım”

“EKMEĞİMİZİ DENİZDEN KAZANIYORUZ”

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Davut Kıyak, Türkiye’nin AK Partili yıllarda büyük bir gelişim sağladığını belirterek hizmet kervanına katkı bunmak üzere yola çıktığını söyledi. Kıyak, “ Ben ve ailem çok uzun yıllardır balıkçılıkla geçimimizi sağlıyoruz. Balık Hali Komisyoncuları Derneği Başkanıyım. Biz AK Parti’den önce de balıkçılıkla uğraştık şimdi de işimiz balıkçılık. AK Parti’nin balıkçıları nasıl destekliğini en iyi biz biliriz. “ dedi.

SAMSUN BÜYÜDÜ

Samsun Milletvekili Aday Adayı Davut Kıyak, Samsun’un büyük bir gelişim sağladığını söyledi. Kıyak, “ Samsun ulaşımdan bilişime, karayollarından deniz, demir ve havayollarına, eğitimden sanayileşmeye büyük atılım sağladı. Artık ihracatımızın yılda 1 milyar dolarları hedeflemişe hayal değil. 2. Devlet üniversitesi kuruluyor. Karar çıktı. Ben inanıyorum ki çok yakın zamanda özel ve vakıf üniversiteleri de açılır. Ben de böylesi özel ve önemli şehre katkı vermek üzere yola çıktım” diye konuştu.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleri 11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleriSamsun'da feci son! 8.kattan düştü Samsun'da feci son! 8.kattan düştüSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi Samsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildiAltın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altın Altın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altınSamsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar? 11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da terör operasyonu! Samsun'da terör operasyonu!Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıSamsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu buldu Samsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu bulduSamsun'da korona ihbar hattı hizmette Samsun'da korona ihbar hattı hizmette