FUYAPI Kuşadası'na değer katmaya devam ediyor

FUYAPI Kuşadası'na değer katmaya devam ediyor

Modern mimari tasarımlarla sürdürülebilir, çevre dostu, dayanıklı, lüks villa ve konutlar inşa eden FUYAPI; mavi bayraklı plajları, temiz doğası ve yemyeşil ormanlarıyla dört mevsim ilgi çeken Kuşadası'na değer katmaya devam ediyor. Davutlar bölgesinde yapımı tamamlanan 52 villadan oluşan Green Concept Villaları projesinde yaşam başladı.


Tamamladığı projeleri 103 bin metrekareye ulaşan, Kuşadası'nda oluşturduğu modern ve konforlu yaşam alanları ile bugüne kadar 400 aileye ev teslimatını gerçekleştiren FUYAPI'nın, Kuşadası Davutlar bölgesinde yapımını tamamladığı 52 villadan oluşan Green Concept Villaları projesinde yaşam başladı.
Ormana 500 metre, denize 5 dakika mesafede
Kuşadası Davutlar bölgesinde 24 bin metrekare alan üzerine kurulu Green Concept Villaları; doğa ile iç içe, zeytin ve çam ağaçları ile bezenmiş, tabiat harikası Samson Dağları'nın eteklerinde yer alıyor. Proje; denize olan 5 dakikalık yakınlığıyla çok özel bir lokasyonda bulunuyor. Doğa ve deniz tutkunları için olağanüstü imkanlar sunan Green Concept Villaları; 40 adet ikiz, 12 adet müstakil villadan oluşuyor. 4+1 müstakil villaların tamamının ve 3+1 ikiz villaların büyük çoğunluğunun satışının tamamlandığı ve villa sahiplerinin tapularını alarak yaşamın başladığı projede bin 500 metrekarelik sosyal aktivite alanı yer alıyor. Lüks ve doğal yaşamın en ince ayrıntıları ile uygulandığı proje, temiz oksijen kaynağı Samson Ormanları'na ise 500 metre mesafede bulunuyor. Yaşamın başladığı, Green Concept Villaları projesi 3+1 (186 metrekare brüt) ve 4+1 (245 metrekare brüt) villa seçenekleri ile her villanın ortalama 200 metrekare kendine özel bahçesi ve özel otopark alanı bulunurken, müstakil villalarda 28 metrekarelik özel havuz, ikiz villa konseptinde ise her ikiz villa için yaklaşık 45-50 metrekare arasında değişen set havuzlara verandanızdan girebilme imkanı sunuyor. Konforunuz için her türlü ayrıntının düşünüldüğü proje cumba detayı, yüksek tavanları, taş döşeme duvarları ve pergolalarıyla Ege mimarisinin tüm özelliklerini yansıtan bölgenin en prestijli sürdürülebilir projesi olarak ön plana çıkıyor.
Lokasyon avantajı ile erişilebilir yaşam alanı sunuyor
Doğal zenginlikler ile lüks yaşamın bir araya getirildiği bu özel proje Kuşadası'na 15 dakika, İzmir Adnan Menderes Havaalanı'na 78 dakika, Milli Park'ı bünyesinde barındıran Güzelçamlı'ya komşu, Efes Antik Kenti'nin yer aldığı Selçuk'a 20 dakika, İzmir'e ise 1 saat mesafede yer alması ile villa sahiplerine müthiş bir lokasyon avantajı sağlıyor.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER