Aliağa KZY Kadın Voleybol Takımının hedefi 1. Lig

Aliağa KZY Kadın Voleybol Takımının hedefi 1. Lig

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Kadınlar 2. Lig'de mücadele eden Aliağa KZY Spor Kadın Voleybol Kulübü, hedefini 1. Lig olarak belirledi.


2023 - 2024 sezonunda Türkiye 4'üncüsü olan Karşıyakaspor Kadın Voleybol Takımı'nın tüm oyuncularını kadrosuna dahil eden Aliağa KZY kulübü, hedefini 1.lig olarak belirledi.
Kulüp olarak altyapıda da büyük adımlar attıklarını belirten Aliağa KZY Kulübü Başkanı Fırat Arslan, İzmir'in en köklü spor kulüplerinden biri olan Karşıyaka Spor Kulübü ile bir protokol imzaladıklarını söyledi. Bu protokol sayesinde, altyapı sporcularının Sultanlar Ligine çıkmak için mücadele eden Karşıyaka Spor Kulübü'nün A takımı olacaklarını belirtti.
Sözlerini sürdüren Arslan, 'Ulusal ve uluslararası birçok başarıya imza atmış, Türkiye'nin en büyük camia takımlarından biri olan Karşıyaka Spor Kulübü ve kısa sürede birçok başarıya imza atmış Aliağa KZY Spor Kulübü arasında yapılan A takım ve altyapılardaki iş birliği protokolü, her iki takıma da kısa ve uzun vadede birçok fayda sağlayacaktır. Sultanlar Ligi hedefiyle mücadele eden Karşıyaka Spor Kulübü ve değerli staff kadrosuna, ayrıca 1. Lig hedefiyle mücadele edecek olan Aliağa KZY Spor Kulübü'nün sporcularına ve staff kadrosuna, KZY Spor Kulübü ailesi adına başarılar diliyorum' ifadelerini kullandı.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER