Ceyhan'da hurdaya ayrılan asfalt dökme makinesi onarılarak belediyeye kazandırıldı

Ceyhan'da hurdaya ayrılan asfalt dökme makinesi onarılarak belediyeye kazandırıldı

Ceyhan Belediyesi araç mezarlığındaki asfalt dökme makinesi onarılarak arak araç filosuna kazandırıldı.


Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, hurdaya ayrılan asfalt dökme makinesini tamir ettirerek belediyeye araç filosuna kazandırdı. Ceyhan sokaklarında asfalt dökmeye başlayan makineye binerek asfalt çalışması yapan Başkan Aydar, Namık Kemal Mahallesi kanal yoluna vatandaşlar için yürüyüş yolu da yapılacağının müjdesini verdi.
Aydar, vatandaşların talebi üzerine Orhan Ekinci ile Uğur Mumcu Bulvarı arasında kalan kanal boyunu asfaltlayarak baştan aşağı yenilediklerini söyledi.
Aydar, 'Belediyemizde asfalt döktüğümüz bu araca finişer diyoruz. Bu finişer belediyemizin ama yıllarca araç mezarlığında yatar haldeydi. Biz göreve geldiğimiz andan itibaren aracımızı yaptırdık, gördüğünüz gibi bu aracımızla birlikte asfaltımızı döküyoruz, döktüğümüz asfaltlara kendi imkanlarımızla sokaklarımızı yeniliyoruz.' dedi.
Bir de yürüyüş yolu müjdesi veren Aydar, 'Namık Kemal Mahallesinde ki bu kanal yolunu baştan aşağı yeniliyoruz. Vatandaşlarımız belediyemizden talepte bulundu. Bizlerde bu talebe derhal cevap verdik. Gördüğünüz gibi en kısa sürede burayı vatandaşların kullanımına hazır hale getireceğiz. Sadece yolu değil, bu kanal yoluna yürüyüş yolu yapmak için gerekli adımları attık. Asfaltımızı kendimiz döküyoruz, Adana Büyükşehir Belediyesi, Ceyhan Belediyesi uyumla birlikte çalışıyor.' ifadelerini kullandı.
Asfalt çalışmaları sırasında bölge esnafı ile vatandaşlar Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar'a ve ekiplere teşekkür etti.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER