Medical Point, Şavkar sporcularını Paris'e uğurlayacak

Medical Point, Şavkar sporcularını Paris'e uğurlayacak

İEÜ Medical Point Hastanesi'nin Olimpik Branşlar Sağlık Sponsorluğu'nu üstlendiği Şavkar Cimnastik Spor Kulübü sporcuları, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları'na katılarak Türkiye'yi temsil edecek. Düzenlenen basın toplantısında konuşan Veysi Kubba, 'Ülkemizi uluslararası arenada en iyi şekilde temsil edeceklerine, altın madalyalar ile ülkelerine dönece


İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Medical Point Hastanesi'nin Olimpik Branşlar Sağlık Sponsorluğu'nu üstlendiği Şavkar Cimnastik Spor Kulübü sporcuları İbrahim Çolak, Ahmet Önder ve Adem Asil, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları'na katılacak. İEÜ Medical Point Hastanesi'nde düzenlenen basın toplantısıyla olimpik milli sporcuların Paris'e gidecekleri duyuruldu. Düzenlenen toplantıya, olimpik milli sporcular, kulübün sporcuları ve basın mensupları katıldı. Gençlik ve Spor İzmir İl Müdürü Murat Eskici, Gençlik Hizmetleri ve Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü Sporcu Yetiştirme Daire Başkanı Selçuk Çebi de toplantıya katılarak sporcuları yalnız bırakmadı.

'İnancımız tam'
Medical Point Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Veysi Kubba, 'İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Point Hastanesi olarak, Şavkar Cimnastik Spor Kulübü'nün Olimpik Branşlar Sağlık Sponsorluğu'nu üstlenmiş olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Spor ve sporcunun sağlığına verdiğimiz önemi her fırsatta vurguluyor ve bu yolda kararlılıkla ilerliyoruz. Şavkar Cimnastik Spor Kulübü'nün değerli sporcuları İbrahim Çolak, Ahmet Önder ve Adem Asil'i 2024 Paris Olimpiyatları'na katılma başarılarından dolayı tebrik ediyoruz. Bu genç sporcularımızın, ülkemizi uluslararası arenada en iyi şekilde temsil edeceklerine, altın madalyalar ile ülkelerine döneceklerine inancımız tamdır. Onların elde edeceği başarıların, genç nesillere ilham kaynağı olacağına inanıyoruz. Medical Point Hastaneler Grubu olarak, sporcularımızın her zaman yanında olacağımızı ve sağlıklarını en üst düzeyde koruyarak, daha büyük başarılara imza atmaları için destek vereceğimizi belirtmek isterim. Sağlıkla dolu, başarılı bir olimpiyat süreci diliyoruz' ifadelerini kullandı.

'Büyük gurur'
Şavkar Cimnastik Spor Kulübü Başkanı İsmail Göktekin, 'Sağlık, sporcularımız için çok önemli. Özellikle sakatlanmalar konusunda iyi hekimlere ihtiyacımız oluyor, sporcularımızı üst düzey doktorların ameliyat etmesi gerekiyor. Medical Point Ailesi ile yaptığımız işbirliğini çok önemsiyoruz' dedi.
Gençlik ve Spor İzmir İl Müdürü Murat Eskici, 'Bu genç kardeşlerimiz ay yıldızlı bayrağı dalgalandırmak için çalışacak. Başarılarını bekliyoruz. İzmir için bu olimpiyatlara katılmak büyük gurur' diye konuştu.

Ailelere 'fedakarlık' teşekkürü
Tüm sporculardan madalya beklediklerini ifade eden Daire Başkanı Selçuk Çebi de 'Tüm kulüplerimizin yanında olduğumuzu elimizden geldiğince onların yanında olduğumuzu bilmelerini isteriz. Ülkemiz adına onur verici bir durum. Sporcularımızın anne ve babalarına da çok teşekkür etmek istiyorum. Kendilerinden fedakarlık yaparak bizlere güveniyorlar onların desteği olmadan hiçbir şey olmaz' ifadelerini kullandı.

'Gözünüz arkada kalmasın'
Mutluluklarını dile getiren olimpik milli sporculardan İbrahim Çolak, 'Buraya kadar pek çok hedefimizi gerçekleştirdik. Olimpiyat madalyası kazanmaya çok yakınız. Tecrübeler edindik, çalışmalarımızı birleştirerek daha iyi başarılara imza atacağız' cümlelerini aktardı.
Ahmet Önder de 'Arkamızda büyük bir emek var. Türk cimnastiği adına yeni başarılar alacağız. Bu büyümenin içerisinde yer almak bizleri çok mutlu ediyor. Gözünüz arkada kalmasın biz elimizden geleni yapacağız' diye konuştu.
Adem Asil ise 'Olimpiyata gitmek her sporcunun en büyük hedefi. İyi bir başarı elde etmek için çalışacağız' dedi.
Toplantının sonunda 2024 Paris Olimpiyatları'na katılacak sporcular İbrahim Çolak, Ahmet Önder ve Adem Asil'e Türk Bayrağı takdim edildi.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER