Atakum'da yoğun mesai

Atakum'da yoğun mesai

Atakum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yol bakım ve onarım çalışmaları için yoğun mesai harcarken, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, cadde ve sokakları temizliyor.


Samsun'un Atakum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kentin kırsal ve merkez mahallelerindeki yollarda onarım ve yenileme çalışmalarına devam ediyor. Kilit taş parke döşeme, malzeme serme (reglaj) ve yol açma çalışmalarıyla, kentin ulaşım ağı daha konforlu ve güvenli hale getiriliyor. Personel, iş makinelerini ihtiyaç duyulan noktalara en kısa sürede ulaştırıyor.
Belediyenin Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, cadde ve sokakları temizliyor. Görevliler, yere atılan çöpleri toplamanın yanı sıra yanı sıra kentin birçok noktasında bulunan yerüstü konteynerlerini detaylı bir şekilde temizliyor. Ortak kullanım alanları ve ibadethaneler hijyenik hale getirilerek, vatandaşların kullanımına hazır hale getiriliyor.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de park, bahçe ve diğer yeşil alanlarda rutin çalışmalarını artırdı. Ekipler tarafından yabani ot, çim biçme, bitkilerin bakımının yanı sıra arsa temizliği yapılıyor. Vatandaşların uğrak yerlerinden park ve yeşil alanlar, mevsimsel bakım ve peyzaj çalışmalarıyla estetik bir görünüme kavuşturuluyor.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER