Emir Can İğrek'ten Mezitli 33 Spor'a destek

Emir Can İğrek'ten Mezitli 33 Spor'a destek

Süper Amatör Lig'den Bölgesel Amatör Lig'e yükselen Mezitli 33 Spor'a bir destek de müzisyen Emir Can İğrek'ten geldi. Mezitli'de konser veren İğrek, 'Akşamcı' şarkısını Mezitli 33 Spor için seslendirdi.


Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer'in kulüp başkanlığını yaptığı Mezitli 33 Spor Kulübü, Mersin Kemal Gündüz 2023-2024 Sezonu Süper Amatör Lig Play-Off 5. Hafta karşılaşmalarında rakibi Mersin 33 FK'yı 2-1 mağlup ederek şampiyonluğunu ilan etmişti. Gelecek sezon Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) mücadele edecek Mezitli 33 Spor kadrosu, Emir Can İğrek'in sahnesine konuk oldu.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Mezitli Belediyesi tarafından Soli Arena Konser Alanı'nda düzenlenen konserde sevenleriyle buluşan İğrek, Mezitli 33 Spor'a tebriklerini de iletti. Müzisyenliğinin yanı sıra futbola duyduğu ilgiyle de bilinen İğrek, Mezitli 33 Spor oyuncularını sahneye davet etti. Futbolcularla sahnede sohbet eden İğrek, 'Şampiyonluğunuzu tebrik ederim' dedi. Gençlere 'Ben sizde hangi mevkide oynarım' diye soran İğrek, 'forvet' yanıtını aldı. 'Şimdi burası Mezitli 33 Spor tribünü, ben amigoyum, bir koreografi yapacağız' diyen İğrek, 'Akşamcı' şarkısını Mezitli 33 Spor için seslendirdi.
Alandaki kalabalık da koreografiye eşlik etti.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER