Başkan Adayı Pehlivan'dan gençlere 'yeterli spor alanı' müjdesi

Başkan Adayı Pehlivan'dan gençlere 'yeterli spor alanı' müjdesi

Efeler Belediye Başkan Adayı Burak Pehlivan'ın 'Spor Salonları' projesi, gençleri heyecanlandırdı. Göreve geldikleri günden itibaren modern ve tam donanımlı spor salonları yapacaklarını açıklayan Pehlivan, 'Bu salonlar gençlerimiz, çocuklarımız, yetişkinlerimiz ve yaşlılarımız için sürekli erişilebilir olacak' dedi.


31 Mart seçimlerine sayılı günler kala saha çalışmalarını aralıksız sürdüren Cumhur İttifakı'nın MHP'li Belediye başkan Adayı Burak Pehlivan, ziyaretlerinde projelerini de anlatıyor. Efeler'in eksiklerini tek tek tespit ederek çözüm projeleri hazırlayan Pehlivan, 'Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sporla büyümesini ve gençlerimizin yeteneklerini keşfetmesini istiyoruz' diye konuştu.
Hayata geçirecekleri spor salonlarının tam donanımlı ve modern olacağına vurgu yapan Pehlivan, 'Spor sağlıklı yaşamın temel taşlarından biridir. Ancak üzülerek söylemek istiyorum ki Efeler'de gençlerimizin ve çocuklarımızın sporla buluşacağı alanlar yetersiz. Biz de bu projemiz ile Efeler'de hızlı bir şekilde spor tesisleri kazandıracağız. Zeybek ve Mimar Sinan Mahalleleri'nde imar planında spor alanı olarak belirlenen alanlara kapalı spor salonları, jimnastik ve antrenman salonları yapacağız. Tesislerimiz modern, temiz ve tam donanımlı olacak şekilde hazırlanacak. Tüm hemşerilerimizin kullanımına açık olacak. Gençlerimiz, çocuklarımız, yetişkinlerimiz ve yaşlılarımız için sürekli erişilebilir spor salonları olacak' ifadelerini kullandı.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER