Sandıkçı: '5 yılda 69 bin 85 çoğumuza ulaştık'

Sandıkçı: '5 yılda 69 bin 85 çoğumuza ulaştık'

Samsun'un Canik İlçe Belediye Başkanı ve Adayı İbrahim Sandıkçı, 'Canik'te 5 yılda 69 bin 85 çoğumuza ulaştık. Çocuklarımızı birbirinden güzel hediyelerle buluşturduk' dedi.


Canik'te kültür ve sanat etkinlikleri devam ediyor. Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, ilçede hayata geçirdikleri projelerle çocukların ve gençlerin gönlüne dokunduklarını söyledi. İlçede hayata geçirilen örnek projeler, yaz şenlikleri, etkinlikler ve aktiviteler ile 5 yılda 69 bin 85 çocuğa ulaştıklarını belirten Sandıkçı, hizmetlerinin artarak devam edeceğini kaydetti.
Çocuklara ve eğitime yönelik projelerle ayrıca Canik'teki ailelerin ev ekonomilerine katkılarda bulunduklarını da söyleyen Sandıkçı, 'Çocuklarımızı birbirinden güzel hediyelerle buluşturduk, sevinçlerine ortak olurken, ailelerimizin ev ekonomilerine katkılar sunduk. Hayata geçirdiğimiz projelerle yaz tatili döneminde, eğitim dönemi başlangıcında çocuklarımıza hediyelerini takdim ettik. Çocuklarımızın yüzünde tebessüm olacağımız, onların sosyal ve eğitim hayatına katkılar sunacak projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz' diye konuştu.

İbrahim Sadri Canik'te vatandaşlarla buluşacak
Canik Belediyesi, şair ve şiir yorumcusu İbrahim Sadri'yi vatandaşlarla buluşturacak. İbrahim Sadri, 24 Mart Pazar günü saat 20.30'da Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek olan 'İbrahim Sadri ile Şiir Vakti' programında vatandaşlar ile bir araya gelecek.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER