Ulubeyliler hasret giderdi

Ulubeyliler hasret giderdi

İstanbul'da düzenlenen '12. Ordu Tanıtım Günleri' başladı. Etkinlikte çok sayıda Ulubeyli bir araya gelerek hasret giderdi.


Ordu ilinin tanıtılması amacıyla Ordu Valiliği, Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ordu Dernekler Federasyonu (ORDEF) iş birliği ile İstanbul'da düzenlenen '12. Ordu Tanıtım Günleri' başladı. İstanbul Yenikapı Sahili Etkinlik Alanında yapılan organizasyona memleket özlemi çeken Ordulular ve İstanbullular akın etti.
Yoğun bir katılımın olduğu etkinlikte Ulubey Belediyesi de yer aldı. Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan, ilçenin tanıtımının yapıldığı alanda Ordu Valisi Muammer Erol, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, protokol üyeleri ve çok sayıda vatandaş ile bir araya geldi.
Bu tür etkinliklerin ilin tanıtılması adına önemli olduğunu ve yoğun bir katılım ile vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirten Türkcan, 'İstanbul Yenikapı'da devam eden 12. Ordu Tanıtım Günleri'nde vatandaşlarımız ile bir araya geliyoruz. Bu tür etkinlikler ilimizin her yönüyle tanıtılması adına son derece önemli. Biz de Ulubey ilçemiz olarak buradayız. İlk günden itibaren vatandaşlarımız ile buluşmaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımız buraya gelerek stantlarımızı ziyaret ediyorlar. Tüm vatandaşlarımızı 19 Kasım tarihine kadar devam edecek bu güzel etkinliğe bekliyoruz' diye konuştu.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER