Havza Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu için geri sayım başladı

Havza Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu için geri sayım başladı

Samsun Havza Belediyesi tarafından, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı iş birliği ile yapılan ve inşasında son aşamaya gelinen Havza Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'nun çevre düzenlemesine başlandı.


İnşası ve çevre düzenleme çalışmaları devam eden Havza Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'nun kısa bir süre hizmete gireceğini belirten Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, 'Havza her geçen gün hızlı bir şekilde gelişmekte. Özellikle son dönemde Havza nüfusunda bir artış görünüyor. Havza OSB ile her geçen gün gelişen ilçemizde ihtiyaçlar da farklılık gösteriyor. Belediye olarak Türkiye Yüzyılı vizyonumuz kapsamında bizlerde ilçemizi yarınlara hazırlamak ve halkımıza en iyi imkanları sunmak adına çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz' dedi.
Özdemir, ilçenin önemli eksiklerinden bir olan yarı olimpik yüzme havuzunun inşasına bir süre önce başladıklarını hatırlatarak, 'İnşallah Havza Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'nu bir ay gibi kısa bir sürede hizmete açacağız. İnşaatı büyük oranda tamamlanan Havza Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'nun çevre düzenleme işine de başladık. Açılışın ardından yarı olimpik yüzme havuzumuzda yüzme kurslarının hızlı bir şekilde açılması amacı ile de gerekli hazırlıkları tamamladık. Şimdiden ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Modern bir Havza için çalışıyoruz' diye konuştu.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER