Ligde 30. Maç: Antalyaspor'a Karşı Çok Üstünüz

Ligde 30. Maç: Antalyaspor'a Karşı Çok Üstünüz

Samsunspor ile Antalyaspor hafta sonu 30. lig maçlarına çıkacaklar. Samsunspor'un rakibine karşı hem evinde hem de deplasmanda açık bir üstünlüğü görülüyor.

Cumartesi akşamı Antalya'da oynanacak olan Antalyaspor ? Samsunspor maçı iki takımın birbirleriyle tarihlerinde oynadıkları 30. lig maçı olarak tarihe geçecek.

İki takım arasında bugüne kadar oynanan karşılaşmalarda Samsunspor'un 16 galibiyeti varken, Antalyaspor sadece 6 defa kazanabildi. 7 maç ise berabere bitti. Samsunspor'un attığı 47 gole karşılık Antalyaspor'un 30 golü var.


Antalya'daki maçlarda da Samsunspor üstünlüğü göze çarpıyor. Antalya'da oynanan 14 maçın 7'sini Samsunspor kazanırken, ev sahibi takım 4 defa kazanmış. 3 maç ise berabere bitmiş. Samsunspor'un attığı 20 golle karşılık Antalyaspor'un 17 golü bulunuyor.
Samsun'daki maçlarda ise yine Samsunspor üstünlüğü göze çarpıyor. Samsun'da oynanan 17 karşılaşmanın 9'unu Samsunspor kazanırken 2 maç Antalyaspor'un galibiyeti ile bitmiş. 3 müsabaka ise berabere sonuçlanmıştı. Samsunspor'un 25 golüne karşılık Antalyaspor'un kaydettiği 11 gol var. İki takım bir maçı ise tarafsız sahada oynamışlar ve müsabaka 2-2 berabere sonuçlanmıştı.

ÖZEL HABER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER