Kocaelispor Yıldırım'a Minnettar

Kocaelispor Yıldırım'a Minnettar

Kocaelispor yıllardır sponsorluk konusunda öksüz kalmıştı. Bu sezon durum çok farklı. Sponsorluklar yağmur gibi yağarken en büyük desteklerden biri de Yılport Holding ve Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'dan geldi

Kocaelispor yıllardır sanayi kimliğiyle ön plana çıkan anayurdunda öksüz kalmasıyla dert yanıyordu. Yeni sezona sanayi kuruluşlarıyla yaptığı reklam anlaşmalarıyla bomba gibi girdi. Yıldızlar Yatırım Holding'in ana sponsorluğunun ardından en büyük destek Samsunspor Başkanı ve Yılport Holding sahibiYüksel Yıldırım'dan geldi.

4 FUTBOLCU TRANSFER EDİLDİ
Kocaelispor yaz transfer döneminde Samsunspor'dan biri kiralık olmak üzere 4 futbolcu kattı. Barış Alıcı, Yusuf Abdioğlu, Yusuf Emre Gültekin ve çilek transfer olarak nitelendirilen Douglas Tanque'nin transferleri takıma ivme kazandırdı. Yeşil siyahlı temsilcimiz ile Süper Lig'e yükselen Samsunspor'un arasındaki bu sıcak alışveriş sponsorluk anlaşmasıyla devam etti. Yüksel Yıldırım, Kocaelispor'a olan katkısıyla bu sezon ön plana çıkan isimlerden oldu.

KOCAELİSPOR'DAN TEŞEKKÜR
Yeşil-siyahlılar son olarak Yılport Holding ile reklam sözleşmesi imzalandığını duyurdu. Kocaelispor tarafından yapılan açıklamada "Kulübümüz ile Yılport Holding arasında muhtelif reklam alanları kullanımı hususunda reklam sözleşmesi yapılmıştır. Kulübümüze katkılarından dolayı Yılport Holding Yönetim Kurulu Başkanı Robert Yüksel Yıldırım'a teşekkürlerimizi sunarız" denildi.

2 FUTBOLCUYA DAHA TEKLİFLER YAPILDI
Kocaelispor ayrıca Samsunspor'dan 2 futbolcuyu daha kadrosuna katmak için kolları sıvadı. Engin Koyun, Adanaspor maçının ardından orta saha oyuncusu Youssef Aït Bennasser ve forvet oyuncusu Moryké Fofana'ya teklif götürdüklerini açıkladı. İki isim de anlaşması halinde Kocaelispor, Samsunspor'dan kadrosuna toplam 6 futbolcu kazandırmış olacak.

Kaynak: Enkocaeli

EN ÇOK OKUNAN HABERLER