Başkan Güler: 'Bu zafer bizleri mutlu etti'

Başkan Güler: 'Bu zafer bizleri mutlu etti'

Türkiye Cumhuriyeti'nin 100'üncü yaşında adını tarihe altın harflerle yazdıran A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın 2023 CEV Avrupa Şampiyonluğu Ordu'da coşkuyla kutlandı.


'Filenin Sultanları'nın Sırbistan karşısında 3 - 2'lik skorla tarih yazdığı final maçı için Altınordu Tayfun Gürsoy Parkı'nda dev ekran kuruldu.
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, şampiyonluk müsabakasını park alanında gençlerle birlikte maçı izledi. Nefes kesen maçı heyecanla takip eden Başkan Güler, millilerin son sayısının ardından şampiyonluk coşkusunu gençlerle birlikte kutladı.
Şampiyonluk maçının ardından açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, Filenin Sultanlarına Ordu'dan gönül dolusu selam gönderdiklerini söyledi. Başkan Güler, 'Cumhuriyetimizin 100'üncü yılında alınan bu sonuç bizleri mutlu etti. Filenin Sultanları'na Ordu'dan gönül dolusu selamlar ve alkışlar gönderiyoruz. Gayet güzel bir maç oldu, harikulade bir sonuç aldık. Sultanlarımız layık oldukları yere geldiler' dedi.
Dev ekran kurarak maçın ortak bir duygu etrafında izlenmesini istediklerini kaydeden Başkan Güler, 'Müsabakayı gençlerle birlikte kutlamak istedik. Hem ortak bir duygudaşlık ortamı oluşturduk. Her anı bizim için çok önemli olan bu maçta Filenin Sultanları'nın aldığı bu zafer bizleri mutlu etti' diye konuştu.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER