Nebiyan Festivali'nden renkli görüntüler

Nebiyan Festivali'nden renkli görüntüler

Renkli kostümler ve etkileyici performansların yer aldığı 3. Nebiyan Doğa ve Gençlik Festivali devam ediyor.


3. Nebiyan Doğa ve Gençlik Festivali, görkemli sahneler ve coşku dolu etkinliklerle büyülemeye devam ediyor. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen festival, doğanın güzelliklerini ve gençliğin enerjisini bir araya getirerek, katılımcılarına unutulmaz bir deneyim sunuyor.
Festivalin ikinci gününde gerçekleşen etkinlikler, izleyicilere unutulmaz bir görsel şölen sunuyor. Festivalin ikinci gününde, Nebiyan dağ koşusu, uzun mesafeli oryantiring yarışması, Nebiyan doğa bisiklet antrenmanı, geleneksel Türk okçuluk yarışması, Nebiyan fasulyesi tat yarışması, Nebiyan buzağı güzellik yarışması, off-road gösterileri ile katılımcıları coşkulu bir atmosferin içine çekiyor.
19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu yaptığı konuşmada, 'Festivalin renkli sahneleri ve eğlenceli aktiviteleri, katılımcıları bir araya getiriyor ve dostlukları pekiştiriyor. Bu heyecan verici etkinliklerle dolu festival, doğa ve gençlik sevgisini kutlamak için kusursuz bir platform sunuyor. Gelecek yıllarda daha da büyümesi ve gelişmesini hedeflediğimiz festivale, her yaş grubundan insanın katılması unutulmaz anlar yaşatıyor' dedi.
Festivale AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ve 19 Mayıs Kaymakamı İbrahim Civelek de katıldı. 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ile AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı'nın bilek güreşi festivale renk kattı.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER