Başkan Sandıkçı: 'En kaliteli hizmetleri vatandaşlarımıza sunuyoruz'

Başkan Sandıkçı: 'En kaliteli hizmetleri vatandaşlarımıza sunuyoruz' - Samsun haber

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, vatandaşları ziyaret ederek talep ve önerilerini dinledi.


Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik ilçesindeki vatandaşları ziyaret ederek talep ve önerilerini dinledi. İlçede gerçekleştirdiği ziyaret programı kapsamında vatandaşları mahallelerinde ziyaret eden Başkan İbrahim Sandıkçı, onların tek tek talep ve önerilerini dinledi. Vatandaşlarla yakından ilgilenen, kendileriyle sohbet eden Başkan İbrahim Sandıkçı, mahallelerde program dâhilinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Başkan İbrahim Sandıkçı, 'Canik için gönülden çalışıyor, en kaliteli hizmetleri vatandaşlarımıza sunuyoruz' dedi.

'Canik halkının hizmetkârıyız'
Her fırsatta ilçedeki vatandaşlarla bir araya geldiklerini dile getiren Başkan İbrahim Sandıkçı, 'İlçemizde vatandaşlarımızla her fırsatta bir araya geliyor, talep ve önerilerini bizzat kendilerinden dinliyoruz. Ekibimizle birlikte ilçe halkımızın taleplerini karşılamak adına yoğun bir gayretle çalışıyoruz. Bizler Canik halkının hizmetkârıyız. Çalışma tempomuzu hiçbir zaman düşürmeden, ilçemizin dört bir yayını güzelleştirmeye, ihtiyaçları karşılayan, geleceğe dönük eserler kazandırmaya devam ediyoruz' diye konuştu.

'Canik için gönülden çalışıyor, en kaliteli hizmetleri vatandaşlarımıza sunuyoruz'
Belediye birimlerinin ilçedeki tüm mahallelerde çalışmalara yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Başkan İbrahim Sandıkçı, ' Birimlerimiz belirlediğimiz program dâhilinde ilçemizdeki tüm mahallelerde çalışmalarına yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Vatandaşlarımızın konforla seyahat edeceği yolların, ailelerimizin keyifli zamanlar geçireceği, modern oyun gruplarının yer aldığı parkların yapımına devam ederken, hizmette olan yol ve parklarımızın da bakımlarını yapıyoruz. Ekiplerimiz temizlik çalışmalarını ise hummalı bir şekilde sürdürüyor. Tüm ekibimizle sahadan bir an olsun ayrılmadan vatandaşlarımıza hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Canik için gönülden çalışıyor, en kaliteli hizmetleri vatandaşlarımıza sunuyoruz' şeklinde konuştu.
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'ya gerçekleştirdiği ziyaret programında AK Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gençay, AK Parti Canik Belediye Meclis Üyeleri ve AK Parti Canik İlçe Teşkilat Üyeleri eşlik etti.

İLGİLİ HABERLER

6 Haziran 2023 Salı Samsun hava durumu

6 Haziran 2023 Salı Samsun hava durumu

Samsun'da sokak ortasında neden namaz kıldığını açıkladı!

Samsun'da sokak ortasında neden namaz kıldığını açıkladı!

Samsun'da sel sularından kaçma anı kamerada

Samsun'da sel sularından kaçma anı kamerada

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığına Yusuf Ziya Yılmaz getirildi

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığına Yusuf Ziya Yılmaz getirildi

Samsun'da ışıkta beklerken aracının içinde darp edildi

Samsun'da ışıkta beklerken aracının içinde darp edildi