Samsunlu genç depremzedeler için söyledi, duygulandırdı

Samsunlu genç depremzedeler için söyledi, duygulandırdı

Samsunlu sokak sanatçısı genç, gelirini depremzedeler için bağışlayacağı tek kişilik etkinliğinde söylediği parçalarla duygulandırdı.

Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 şiddetindeki tarihi depremlerin ardından bütün Türkiye adeta birbirine kenetlendi. Kimi çocukların kumbarasını, kimi dedelerin kefen parasını, kimilerinin hac parasını bağışladığı Türkiye'de adeta 7'den 70'e herkes bütün yüreği ile depremzedelerin yanında olduğunu göstermeye çalışıyor.

Samsunlu genç depremzedeler için söyledi, duygulandırdı

Yüzyılın depremi olarak tarihe geçen bu depremin ardından yapılacak en güzel yorumlardan birisi Türk halkının acıda ve mutlulukta birbirine olan düşkünlüğünü gösterdiği söylenebilir. İşte bu örneklerden birisini de Samsun'da 19 yaşında sokaklarda şarkı söyleyerek geçimini sağlayan Uğur Durmuş gösterdi. Uğur Durmuş, Samsun Kurtuluş Yolu üzerinde bu kez gelirini depremzedelere bağışlayacağı bir etkinlik düzenledi. Aynı zamanda OMÜ Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Öğretmenliği'nde öğrenci olma hayali kuran Uğur Durmuş, seslendirdiği birbirinden duygulu parçalarla çevrede duygu dolu anlar yaşattı.