Soyma Bakır Fiyatları

Soyma Bakır Fiyatları

Eskiyen, ömrünü yitirmiş olan hurda malzemelerinden biri de Soyma bakırdır. Soyma bakır fiyatları güncel listesini merak edenler için detaylı bir bilgiye yer verdik. Buna göre soyma bakırın fiyatları şu şekildedir:

*Soyma bakır KG fiyatı 135 TL - ton fiyatı- 136 TL

*Bakır taşı KG fiyatı 115 TL - ton fiyatı- 115 TL

*Yanık Bakır fiyatı 120 TL- Ton Fiyatı 120 TL

*Hurda klima borusu fiyatı 120 TL-  ton fiyatı 110000 TL

Soyma bakır fiyatlarının borsanın yükselişe geçmesiyle birlikte fiyatlarında yükselişe geçtiğini söyleyebiliriz. Hurda kabloları soyarak tarafımıza sunacak olan değerli müşterilerimize yüksek fiyatlardan bir peşin ödeme yapmaktayız.Hurda bakır tel fiyatları ile ilgili olarak daha kapsamlı bir bilgiyi öğrenmek isteyenler iletişime geçebilir.

 

Soyma Bakır Kilosu

Soyma bakır hurdasının kilosunun ne kadar olduğu merak konusu haline gelebiliyor.Soyma bakır kilosu 2022 yılı itibariyle, 135 TL olarak ödenerek satın alındığını söyleyebiliriz. Bakır kabloları yakmak yerine soyma işlemi yaparak firmamıza ulaştırdığınız zaman doğal olarak daha da fazla kazanç elde etmeniz mümkün olacaktır.

 

Hurda bakır konusunda da güvenilir firmamız, alım ve satım gibi her türlü ihtiyaçların en iyi şekilde karşılanmasını sağlamaktadır. Bakır hurdalarınızın birkaç resmini çekip firmamıza atarak detaylı bir fiyatlandırma sunmamızı sağlayabilirsiniz.  Aynı zamanda kilo ile alınacak olan soyma bakır hurdalarınız içinde hassas ölçüm yapan cihazlara başvurulur. Böylelikle hurda ne kadar kiloya denk geldiği hesaplanarak ödenecek fiyat çıkartılmış olur.

 

1 Kilo Kablodan Ne Kadar Bakır Çıkar?

Bakır kabloların yaklaşık %70 lik kısmı bakır malzemeden oluşmaktadır. Doğal olarak %70 oranında bir bakır kablonun çıkması demek 600-700 grama tekabül etmesi demektir.  Soyulmuş ve soyulmamış bakır kablolar arasında fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Soyulmamış bakır kablolara, soyulmuş bakır kablolara oranla daha düşük bir fiyat ödenir. Fakat elinizde satmak için soyulmuş bakır tel kablo varsa o zaman daha yüksek bir fiyatla ödeme yapılacak olduğunu bilmelisiniz.

 

Lama Bakır Fiyatı

Hurdacılık sektöründe çözüm odaklı bir hizmet sunan firmamız, her türlü ihtiyaçlara anında cevap vermektedir. Her çeşit hurdaların alımını yapan firmamız,lama bakır fiyatıkonusunda da müşterilerinin yüzünü güldüren değerinde bir alım yoluna başvurur. Böylelikle soyma bakır hurdalarınızı satmak için ise uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız. Fakat bakır hurdalarınız ile ilgili olarak belirtmemiz gereken bazı noktalar bulunuyor. Bunlar:

 

*Soyma bakır kabloların, bakır iletkenliğine bakılmalı

*Soyma işlemi yapılırken de bakıra zarar verme durumu olmamalı

*Soyma bakır hurdalarınız ne kadar kilodaysa hassas ölçüm terazilerinde tartılarak ödeme hesabı çıkarılmalı

Soyma bakır alımı yapan firmamıza 7/24 ulaşarak satmak istediğiniz hurdalarınızı ulaştırabilirsiniz. Böylece değerinde ve aynı zamanda da peşin şekilde soyma bakır hurdalarınızın alımının yapılmasını sağlarız. Size kalansa bakır hurdalarınızı anında kazançlı hale dönüştürmek olur.

İLGİLİ HABERLER

Aşure Günü ne zaman? Aşure tarifi nasıl yapılır?

Aşure Günü ne zaman? Aşure tarifi nasıl yapılır?

Fındık işçilerini taşıyan minibüs kaza yaptı çok sayıda yaralı

Fındık işçilerini taşıyan minibüs kaza yaptı çok sayıda yaralı

TOKİ'nİn kurası Surİyelİlere çıktı

TOKİ'nİn kurası Surİyelİlere çıktı

Zincirleme kazada emniyet kemeri hayat kurtardı

Zincirleme kazada emniyet kemeri hayat kurtardı

Aydın'da traktör kazası: 1 ölü, 1 yaralı

Aydın'da traktör kazası: 1 ölü, 1 yaralı