İstanbul Flanşlı İskele Firmaları ve Fiyatları

İstanbul Flanşlı İskele Firmaları ve Fiyatları

Flanşlı İskele Nedir?

Flanşlı iskele, kamalı olarak da bilinen ve her türlü cephe çalışmasında kullanılan iskelelere verilen isimdir. Çok amaçlı olan flanşlı iskele, sektörde en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır.

Flanşlı İskele Nedir?

İlk kez iskele kiralayacak ya da iskeleler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişilerin merak ettiği sorulardan birisiflanşlı örümcek iskele nedir? olmuştur. Son teknoloji yapı elemanları arasında bulunan bu iskelelerin en önemli özelliği kurulumunun kolay olmasıdır.

İhtiyaç duyulan dış mekanda kurulumu kolayca gerçekleştirilengüvenlikli flanşlı iskelegüncel tasarımlara sahiptir. sıklıkla ihtiyaç duyulan malzemeler arasındadır. 

Flanşlı İskele Kurulumu

Kiralama işlemini gerçekleştirdiğimiz flanşlı iskele kurulumu firmamız tarafından yerinde yapılmaktadır. İskele kurulumunda zemin çok önemlidir. Bu nedenle yalnızca iskeleyi kiralamak değil nereye kuracağınızı ve nasıl kuracağınızı iyi bilmeniz gerekir. Yüksek teknik bilgi gerektiren bu işlem sektöre uzun yıllarını vermiş firma çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

İstanbul flanşlı örümcek iskele ihtiyacınız olması halinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmalar iskele ihtiyacında satın almaktan ziyade kiralama yöntemini tercih ederler. Bu firmaya ekonomi imkanı sağlarken iş bitiminde iskelenin koyulması için saklama ve koruma gibi maliyetlerinde ortadan kalmasını sağlar.

Flanşlı İskele Fiyatları

Flanşlı iskele fiyatları belirlenirken iskelenin nerede kullanılacağı ve büyüklüğünün ne olduğu göz önünde bulundurulur.İskele kiralamasonrasında kurulum gerçekleştirilmesi gerekiyorsa bu da ekstra ücrete tabi olduğundan kiralama yapacak firmanın ihtiyacını tam olarak belirlemesi gerekir.

Flanşlı İskele Parçaları

Flanşlı iskele parçaları dikey, yatak ve diyagonal elemanlara göre değişiklik gösterir. Kullanılan parçaların tamamı iskelenin güvende kalmasını sağlarken aynı zamanda emniyetli olarak yükün taşınmasına da aracılık edecektir. 

İnşaatlar ya da inşaata başlanacak olan yapıların tamamında kullanılması gerekir. İskelelerin amacı yüksek yerlere yetişmeyi kolaylaştırmak olarak görülse de aslında iş tehlikesini ve riskini ortadan kaldırmaktır. İskele doğru bir şekilde kurulduğunda ve güvenliği sağlandığında çevredeki insanların güvenlikleri ve yüksekten düşmelerin de önüne geçilmiş olur.

İskeleler yalnızca inşaat alanlarında değil sanatsal alanlarda da kullanılmaktadır. Dış mekanda kullanılacak iskele farklı olurken iç mekanda kullanılacak iskele farklıdır.

İskele kiralama ve iskele kurma konusunda profesyonel hizmet almak istediğinizde adresinden bize ulaşabilirsiniz.