Sevdamız Samsun Platformu'ndan sert açıklama

Sevdamız Samsun Platformu'ndan sert açıklama

Nuri Asan Tesisleri'nin Millet Bahçesine dahil edilmesi ile ilgili olarak Sevdamız Samsun Platformu'ndan sert açıklama geldi.

Samsunspor’un Nuri Asan Tesislerinin de içinde bulunduğu alanın Millet Bahçesi içine alınması Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nde kabul edilirken, Sevdamız Samsun Platformu Yönetim Kurulu bu duruma tepki gösterdiler.

Sevdamız Samsun Platformu Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklama şu şekilde;


"Sevdamız Samsun Platformu olarak hiçbir siyasi partinin veya siyasi bir kişinin arka bahçesi olmadık. Fakat konu Samsun’un değerlerine sahip çıkılması noktasında karşımızda hangi kuruluş veya hangi siyasi görüş olursa olsun tavrımız net olduğunun bilinmesini isteriz. Samsun Büyükşehir Belediyesi meclisinden geçen Batı Park ve Doğu Park’la ilgili millet bahçesi statüsüne alınması kararının akıbetinin yetkililer tarafından açıklamasını bekliyoruz. Samsunspor tesislerinde içinde olduğu bu bölgelerdeki yapılar yıkılacak mı yıkılmayacak mı? Bu sorunun cevabı çok önemlidir. Samsun denilince insanların aklına ilk gelen iki şey 19 Mayıs Atatürk şehri olması ve Samsunspor’dur. Armasında Atatürk’ü taşıyan tek profesyonel kulüp olan Samsunspor’un tesislerinin alınan bu karar doğrultusunda yıkılması gündeme gelirse Samsun sevdalıları olarak değerimize sahip çıkılacağının bilinmesini isteriz. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Demir’i de Samsunspor konusunda hassasiyete davet ediyor ve bu şehri karşısına almamasını tavsiye ediyoruz."

Sevdamız Samsun Platformu'ndan sert açıklamaYine Mustafa Demir, Yine Tepkiler Var

Sevdamız Samsun Platformu'ndan sert açıklamaOsman Yılmaz'dan Tesis açıklaması!

İLGİLİ HABERLER

FOFANA'DA İŞLEM HENÜZ TAMAM DEĞİL

FOFANA'DA İŞLEM HENÜZ TAMAM DEĞİL

Samsunspor'un formasını taraftar seçecek

Samsunspor'un formasını taraftar seçecek