Samsun'da ki bu peyzaj çalışması terör örgütü sembolüne mi benzetildi?

Samsun'da ki bu peyzaj çalışması terör örgütü sembolüne mi benzetildi

İYİ Parti Canik İlçesi Belediye Meclis Üyesi Nusret Soykan sosyal medya hesabında Büyükşehir Belediyesi'nin Canik İlçesi'nde yaptığı bir peyzaj çalışmasının fotoğrafını paylaşarak yaptığı ima ile kafaları karıştırdı.

İYİ Parti Canik İlçesi Belediye Meclis ÜyesiNusret Soykan, Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin Canik İlçesi’ndeki peyzaj çalışmasında yaptığı yıldız sembolünü sosyal medya hesabında paylaşarak "Büyükşehir belediyesi tarafından yapılan çalışma acaba neyi simgelemektedir? Milletin takdirine bırakıyoruz…." dedi.

Samsun'da ki bu peyzaj çalışması terör örgütü sembolüne mi benzetildi?


Bu paylaşımının ardından Samsunsonhaber olarak ulaştığımız Soykan şunları söyledi; “ Büyük yıldız sembollerinin her nerede olursa olsun, kim yaparsa yapsın farklı biçimde anlaşılacak bir semboldür. Bir Türkiye gerçeği ve yıllardır terör örgütü tarafından gözümüzün önünde olan bir paçavranın üzerinde de bu sembol vardır. Bu nedenle Türk milletinin hassasiyetlerini göz önünde bulundurarak hiçbir yerde büyük yıldız sembollerinin yapılmaması ve kullanılması bizim kırmızı çizgimizdir.Canik ilçesindeki sembol hassasiyetlerimize dokunuyor” dedi.

SAMSUN SON HABER