SAMSUN SON DAKİKA

Samsun rekora koşuyor
< >
HaberlerEKONOMİDolar Ne Kadar Oldu? İşte 22 Temmuz Dolar ve Euro Fiyatları...

Dolar Ne Kadar Oldu? İşte 22 Temmuz Dolar ve Euro Fiyatları...

+
-
Dolar Ne Kadar Oldu? İşte 22 Temmuz Dolar ve Euro Fiyatları...
Dolar Ne Kadar Oldu? İşte 22 Temmuz Dolar ve Euro Fiyatları...

Kurban Bayramı tatili olması nedeniyle piyasalar Türkiye'de kapalı kalmaya devam ederken dolar kuru yurt dışı piyasalarda fiyatlanmaya devam ediyor. Dolar kuru kaç TL oldu?

Kurban Bayramı'nın üçüncü gününde dolar fiyatları merak konusu oldu. Amerikan doları ve Euro’da süregelen hareketlilik bir süredir devam ediyor. Büyük bir ivme ile hareket eden dolar geçen haftaya göre yükselişe geçerken, bugün saat 10.30 itibariyle 8,55 TL ile işlem görüyor. İşte 22 Temmuz 2021 güncel dolar fiyatı ve döviz piyasasında son durum…

Türkiye'de Kurban Bayramı tatili devam ediyor. Bundan dolayı iç piyasaların tamamı kapalı durumda. Ancak küresel piyasalarda işlemler devam ettiği için yeni fiyatlamalar meydana gelmeye devam ediyor. 

Türk lirasının dolar kuru karşısında bayram öncesinde bir direnci olmuştu. Bu direnç karşısında dolar kurunun düşeceği beklentisi hakimken araya Kurban Bayramı tatili girdi ve piyasalar kapandı. Ancak dolar kuru yurt dışı piyasalarda fiyatlanmaya devam ediyor.

Yurt içi piyasaların kapalı olmasından dolayı dolar kurunda bir sakinlik meydana gelirlen anlık fiyat değişimleri yatırımcılar tarafından sıkı bir şekilde takip ediliyor. Yatırım şirketleri ise bayram tatiline rağmen dolar kuru hakkında günlük bültenlerini yayınlamaya devam ediyorlar. 

DOLAR KURU KAÇ TL OLDU? 

Dolar kuru 8,60 TL'den düşerek bu seviyede fiyat hareketlerine devam ediyor. Şu anda yurt dışı piyasaların verilerine göre 8,55 TL'den fiyatlanan dolar kurunda bugün düşüş eğilimi hakim oluyor. Ancak bu düşüş eğiliminin şiddetli olmadığı aksine çok sönük kaldığı bildirildi. 

 

ABD Doları 8,5549

Euro 10,0845

İngiliz Sterlini 11,7333

İsviçre Frangı 9,3195

Japon Yeni 0,07820,

Suudi Arabistan Riyali 2,2744

Norveç Kronu 0,9600

Danimarka Kronu 1,3512

Avustralya Doları 6,2730

Kanada Doları 6,7856

İsveç Kronu 0,9808

 dolar  
YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
SIRADAKİ HABER