SAMSUN SON DAKİKA

Samsun rekora koşuyor
< >
HaberlerSAMSUNSPORDjedje Samsunspor'dan ayrılıyor

Djedje Samsunspor'dan ayrılıyor

+
-
Djedje Samsunspordan ayrılıyor
Djedje Samsunspor'dan ayrılıyor

Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, başarılı orta saha oyuncusu Dja Djedje'nin takımdan ayrılmak istediğini söyledi.

Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, taraftarın en çok sevdiği oyuncuların başında gelen Brice Dja Djedje hakkında bilgi verdi.

 

Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, “Son dönemde özellikle sosyal medya üzerinde oyuncumuz Brice Dja Djedje hakkında ortaya çıkan bazı haberlere de açıklık getirmek istiyorum. Djedje, genel olarak ailesel nedenleri ön planda tutarak Samsunspor’dan ayrılmak istediğini yönetime bildirdi. Djedje ve eşi bebek bekliyor ve eşi açık bir biçimde çocuklarını burada büyütmek istemediğini belirtmiş. Djedje de arada kaldığını fakat ailesinin doğal olarak karar almasında ana etken olduğunu bize bildirdi. Oyuncumuz kamp süresince de içinde bulunduğu bu kafa karışıklığından ötürü bir iki takım arkadaşıyla problem de yaşadı ve bu durumun takım ortamı açısından çok da sağlıklı olmadığını da gözlemledik. Bizim Djedje ile kendi açımızdan kulüp olarak bir problemimiz yok. Kendisinin kulüpten bir alacak sorunu da yok. Ama şu aşamada aldığı kararı saygıyla karşılıyoruz. Başkanımız ve Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş bu konu ile ilgili yakın zamanda bir değerlendirme yapacaktır” dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
SIRADAKİ HABER