SAMSUN SON DAKİKA

Rektörün babası Samsun'da kazada can verdi!
< >
HaberlerSAMSUN HABERNecattin Demirtaş:' Haberim yok'

Necattin Demirtaş:' Haberim yok'

+
-
Necattin Demirtaş: Haberim yok
Necattin Demirtaş:' Haberim yok'

İlkadım Belediyesi'nden kıyamet koparken Necattin Demirtaş bunlardan habersiz olduğunu söyledi.

İlkadım Belediyesi  Kültür ve Sosyal İşler eski Müdürü Aydın Ekiz 'in , sosyal medya hesabından paylaştığı 'DAYI' şiiri geçtiğimiz gün gündem olmuştu. Ekiz'in hırsızlık, rüşvet, hurda satışı ve ev yaptırma iddialarının yer aldığı şiir büyük yankı uyandırdı.

İlkadım Belediyesi'nde hurda satılarak yolsuzluk yapıldığı iddiaları kulislerde konuşulurken, belediye personeli Aydın Ekiz'in yazdığı şiir gündeme geldi. Şiirde yine bahsi geçen hurda konusu yer alırken, Necattin Demirtaş bütün bunlardan habersiz olduğunu dile getirdi.

'NECATTİN DEMİRTAŞ: HABERİM YOK' 

Telefonla aradığımız Necattin Demirtaş  açıklamasında; Şiiri ve konunun içeriğini ben bilmiyorum. Konuyla ilgileneyim yapılacak bir şey varsa yaparız. Şiirden haberim yok. Bilgimiz yok bakacağım. Konu neyse gereği yapılır, sıkıntı yok'' dedi.

SAMSUN SON HABER 

YORUMLAR7 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Cemile50 gün önce
Necattin başkan,Sen görev verdiğin damların geçmişini bilmiyonmuda bunları suyun başına koyuyon sende orkestra şefisin. .geçen dönemindeki ggörev verdiklerin gibi lar olsun.kural değişmedi kimlerin adamı olduğun belli sana verdiğimiz oylara yazık görüp göreceğin budur senin ...
Sedo50 gün önce
O belediyeyi sen bu hale getirdin Necattin başkan özel kalemin,N.Ö ,fen işleri müdürü Y.K ,Yapı işleri müdürlüğü S.B, müdür muavinleri ruhsat servis elemanları,bu birimlerin başkan yardımcıları hepsi çete ve sen göz yumuyon bunlara.
Nevzat50 gün önce
İlk dönem yola ciktigi birlikte herkesi sattı yanına hırsızları aldi
Adem50 gün önce
Sen zaten ne biliyor sun millet her türlü yolsuzluk yapıyor
siyasetci fadıl50 gün önce
bu dayı şiyirini yazan şahıs necatinin geçen döneminde memur maaşıyla 2 evi toklardan nasıl aldığını anlatsın bakalım pastadan pay alamamış olmalı ki ağlıyor çok belli
Remzi50 gün önce
Nasıl haberin yok başkan, teknisyenden fen işleri müdürü yarattın,Müdür Y.K yani dayı kimin akrabası? Bu birimdeki yolsuzluklarda A.K ile Y.E.G i kim görevden aldı sen aldın Müdürü niye almadın N.Ö mü aldırmadı sana? Diğer birimlerde yok mu yolsuzluk,Binaları yarım bırakmasın diyesigorta yaptıracağına hatalı binalara ruhsa verenleri sen biliyorsun onları görevden alda YK müdürlüğünü temizle, herşeyi biliyorsun ama haberin yok öylemiiiii haaaa..
Veli50 gün önce
..
reklam
SIRADAKİ HABER