SAMSUN SON DAKİKA

Samsun'da korkunç kaza kameraya yansıdı
< >
HaberlerSAMSUN HABERSerkan Dağlı: Sorunların takipçisi olacağız

Serkan Dağlı: Sorunların takipçisi olacağız

+
-
Serkan Dağlı: Sorunların takipçisi olacağız
Serkan Dağlı: Sorunların takipçisi olacağız

DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanı Serkan Dağlı, 'Doyran Cırtlar Mahallesinde gidilmedik bir tek kapı bırakmadık, tüm vatandaşlarımızı dinledik. Her yerde olduğu gibi sorunlar aynı. Bu noktada tespit ettiğimiz bütün eksikleri not aldık, takipçisi olmaya devam edeceğiz' dedi.

DEVA Partisi, esnaf ve kurum ziyaretlerinden sonra mahalle ziyaretlerine başladı. Ziyaretlere İl Başkanı Av.Kebire Birer Türk, Alaçam İlçe Başkanı Serkan Dağlı  da katıldı.

 

 

Ziyaretler ile ilgili açıklama yapan Başkan Dağlı şunları söyledi; 


"Yaşadığımız memlekete sahip çıkmak hepimizin görevidir. Partimiz kurulalı bir yıllık bir zaman geçmesine rağmen çok büyük bir ivme kazandı. İl Başkanımızın Alaçam'a dördüncü gelişi. Bu zamana kadar esnaf ziyaretleri ve kurum ziyaretleri gerçekleştirdik. Bundan sonra gitmediğimiz esnaf ve kurum bırakmaksızın, mahalle ziyaretlerine yoğunlaşıyoruz. Doyran Cırtlar Mahallesinde gidilmedik bir tek kapı bırakmadık, tüm vatandaşlarımızı dinledik. Her yerde olduğu gibi sorunlar aynı yollar bozuk, yazın sular kesik, çocukların oynayabileceği bir park yok ve çöp konteyner eksikleri var. Bu noktada tespit ettiğimiz bütün eksikleri not aldık, takipçisi olmaya devam edeceğiz" 

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER