SAMSUN SON DAKİKA

Samsun'da korkunç kaza kameraya yansıdı
< >
HaberlerSAMSUNSPORYılport Samsunspor Yaz Futbol Okulu başlıyor

Yılport Samsunspor Yaz Futbol Okulu başlıyor

+
-
Yılport Samsunspor Yaz Futbol Okulu başlıyor
Yılport Samsunspor Yaz Futbol Okulu başlıyor

Yılport Samsunspor Futbol Okulu hazırlıklarını tamamlayarak organizasyona başlama tarihini belirledi. 1 Haziran'da başvuru kayıtları almaya başlanan organizasyonda 2009 ve 2015 tarih aralığında doğmuş çocuklar kabul edilecek ve çalışmalar 14 Haziran 2021 tarihinde başlayacak.

Konu hakkında bilgi veren Futbol Akademi Direktörü Yücel Uyar, "Türkiye'nin en güzel şehri Samsunumuza yakışır. Yılport Samsunsporumuzun Nuri Asan Tesisleri, Haluk Ulusoy Tesisleri ve Mustafa Kemal Erkanat Tesislerini çocuklarımızın hizmetine açarak deneyimli antrenör kadromuzla gelişen ve değişen futbol trendlerini dikkate alarak yarınlara hazırlamak en büyük amacımız" dedi.

Yücel Uyar, "Çocuklarımızın yapacakları çalışmalarda eğlenerek öğrenmelerini sağlamak ve Samsunspor sevgisini, aidiyet duygusunu hissetmeleri için her türlü çalışmayı yapacağız" diye konuştu.

Amaçları hakkında da bilgi veren Yücel Uyar, "Amacımız çocuklarımızı yetiştirirken geliştirmek, onların gelecekte eğitimli iyi bir insan,futbolcu olabilmeleri için var gücümüz ile çalışacağız. Türkiye'nin en güzel altyapı tesislerini büyük bir fedakarlıklarla Samsun gençliğinin hizmetine sunan Başkanımız Sayın Yüksel Yıldırım'a Samsun gençliği adına binlerce teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

YORUMLAR1 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Mustafa17 gün önce
Ilcede olan cocuklar nasil gelecek bu konuda bir bilgi varmi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER