SAMSUN SON DAKİKA

Türkiye'nin en kuzeyindeki deniz feneri yaza hazırlanıyor
< >
HaberlerSAMSUN HABERLÖSEV SAMSUN ŞUBESİ SİZLERİN DESTEKLERİ İLE BÜYÜYOR

LÖSEV SAMSUN ŞUBESİ SİZLERİN DESTEKLERİ İLE BÜYÜYOR

+
-
LÖSEV SAMSUN ŞUBESİ SİZLERİN DESTEKLERİ İLE BÜYÜYOR
LÖSEV SAMSUN ŞUBESİ SİZLERİN DESTEKLERİ İLE BÜYÜYOR

LÖSEV Samsun Şubesi Aktif İletişim Sorumlusu Aycan Seymen DİMEF ( Dijital Medya Federasyonu)Genel Sekreteri Muradiye Ergin'i yeni görevi için tebrik ziyareti gerçekleştirdi.

Samsun  Gazeteciler Cemiyeti Kadın Kurulu Başkanı Ergin, LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfının ülke genelinde yapılan faaliyetlerin Samsun da olmasından memnuniyetini ifade ederken,bu konuda gerekli duyarlılık geçmiş dönemlerde,yayınlarında ifade ederek erken teşhisin hayat kurtarıcı olduğunu söyledi.


LÖSEV  23. yılımızda Türkiye genelinde sayıları 45 bine yaklaşan lösemili çocuk ve kanser hastalarına, ailelerine tamamen ücretsiz tedavi, eğitim ve konaklama hizmetlerimizi sürdürüyor.

Bu hizmetlerimizin yanı sıra tüm ailelere gıda, giysi, oyuncak, kırtasiye ürünleri, temizlik malzemeleri, ev eşyaları gibi ihtiyaç duydukları tüm ürünleri duyarlı kişi ve kuruluşların destekleri ile evlerine kadar ulaştırmakta.

LÖSEV Samsun Şubesi iki yıldır Samsun ve çevre illerde bu yardımları daha yakından sürdürüyor diyen Aycan Seymen LÖSEV Samsun Şubesi sizlerin destekleri ile büyüyor, dedi ve ekledi. “Herkesin yapabileceği bir şey mutlaka var. Yedi yaşındaki bir çocuk lösemili kardeşleri için resim yaparak moral motivasyon kaynağı olabilirken, yetmiş yaşındaki bir teyzemiz çocuklar için atkı bere örerek destek olabiliyor. Basının gücünün çok farkındayız. Sizler gibi basın gönüllülerimiz aracılığıyla yaptıklarımız daha çok kişiye ulaşıyor. Bizzat bu hastalığı yaşamış biri olarak sizin hassasiyetinizi çok hissediyorum duyarlılığınız için tüm lösemili çocuklar adına teşekkür ederiz.”

LÖSEV Samsun Şubesi olarak en önemli amaçları tüm kanser hastalarına ulaşarak yardımlarını iletmek. Aslında herkes LÖSEV’e hasta yönlendirmesi yapabilir. Çevrenizdeki kanser hastalara LÖSEV’den bahsetmek yapabileceğiniz en anlamlı gönüllülük. LÖSEV ailelerin maddi, manevi, ayni, psikolojik ve sosyal olarak yanlarında oluyor.

Son olarak çok fazla dolandırıcı var. LÖSEV adını kullanarak kapı kapı gezip elden para toplayan kişilerin LÖSEV ile hiçbir bağlantısı yoktur. LÖSEV tüm bağışlarını kurumsal yollar ile gerçekleştirir. Ofisten, bankalardan ve losev.org.tr internet sitesinden bağışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 lösev  samsun
YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER