SAMSUN SON DAKİKA

Samsun'da işçi ezilerek hayatını kaybetti
< >
HaberlerSAMSUN HABERSamsun pazarında koronavirüs tedbirleri unutuldu

Samsun pazarında koronavirüs tedbirleri unutuldu

+
-
Samsun pazarında koronavirüs tedbirleri unutuldu
Samsun pazarında koronavirüs tedbirleri unutuldu

Samsun'un İlkadım ilçesinde kurulan semt pazarında koronavirüs tedbirleri unutulurken yeterli derecede önlem alınmadığı iddia edildi.

Çin'de ortaya çıktığından beri dünyayı kasıp kavuran corona virüsü nedeniyle Türkiye de önlemler almaya devam ediyor. Samsun'da başlayan tam kapanma kapsamında semp pazarları 2. kez kuruldu. Samsun'un İlkadım ilçesinde ise dokuz bölgede pazar esnafları tezgahlarının başına geçti.

 

Vatandaşlar, İlkadım ilçesi İlyasköy Mahallesi'nde kurulan pazara akın etti. İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelgede sergi ve tezgahlar arasında en az 3 metre olacak şekilde mesafe bırakılması şartı getirilmişti.

 

Vatandaşlar, İlyasköy Semt Pazarında tedbilerin unutulduğunu öne sürerken, İlkadım Belediyesi tarafından yeterli seviyede tedbir alınmadığını belirttiler.

 

KAYNAK: SAMSUN SON HABER 

 

YORUMLAR1 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Mesude29 gün önce
Annemle pazarı terk ettik hiç kimsede ne mesafe ne ne maske kuralına uymak var,gittim zabıta denilen kültürsüz ve bilgisiz kişilerin yanına bize ne biz ceza yazamayok ne yapalım yani diyor yanındakilerde gülüyor. Ne esnafta ne vatandaşta tedbir var. Eğtimsiz ve bilgisiz kişileri zabıta yapmışlar ama balık baştan kokar baştakinin ve soruluların kapasitesi görüşü bu ne beklenir ki
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER