SAMSUN SON DAKİKA

Samsun'da korkunç kaza kameraya yansıdı
< >
HaberlerEKONOMİAltın fiyatları 15 Mayıs 2021: Çeyrek altın ne kadar? Gram altın kaç TL?

Altın fiyatları 15 Mayıs 2021: Çeyrek altın ne kadar? Gram altın kaç TL?

+
-
Altın fiyatları 15 Mayıs 2021: Çeyrek altın ne kadar? Gram altın kaç TL?
Altın fiyatları 15 Mayıs 2021: Çeyrek altın ne kadar? Gram altın kaç TL?

Altın fiyatları 15 Mayıs 2021: Çeyrek altın ne kadar? Gram altın kaç TL? Cumhuriyet altını, tam altın, yarım altın fiyatı!

Hafta sonunun ilk gününde altın piyasasında haftalık bazda karne yeniden şekillenmeye başladı. Uzun süredir altının yönünü yukarı çevirmesini bekleyen yatırımcısı ons altının bin 843 dolara yükselmesiyle altın piyasasındaki gidişi yakından takip etmeye başladı. Altının onsundaki bu artış iç piyasadaki altın türlerini de etkiledi. Peki, altın fiyatlarında son durum ne?

ALTIN FİYATLARI 15 MAYIS 2021 

GRAM ALTIN NE KADAR? 

Altının gram fiyatı 15 Mayıs 2021 Cumartesi günü 501 liradan işleme alınıyor. Ons altındaki artış iç piyasada da altın türlerini olumlu etkilemişti.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR? 

Yatırımcısının sıklıkla tercih ettiği ürünlerden biri olan çeyrek altın ise bugün 801 liradan alınırken 828 liradan da satışa sunuluyor. Değişimin sürmesi halinde alış fiyatı da 840 lira bandını aşabilir.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR? 

Dolar kurunda ve ons altında yaşanan değişimlerle birlikte 3 bin lira seviyesinde gelgitler yaşayan cumhuriyet altını ise son dönemdeki artışla birlikte bu kez 3 bin liranın üzerindeki konumunu güçlendirdi. Bigpara’dan alınan verilere göre bugün cumhuriyet altını 3 bin 183 liradan alınırken 3 bin 299liradan da satışa sunuluyor.

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER