SAMSUN SON DAKİKA

Samsun'da uyuşturucuya geçit yok
< >
HaberlerSAMSUNSPORSamsunspor Taraftarının Hayri Ülgen Tepkisi

Samsunspor Taraftarının Hayri Ülgen Tepkisi

+
-
Samsunspor Taraftarının Hayri Ülgen Tepkisi
Samsunspor Taraftarının Hayri Ülgen Tepkisi

Samsunspor taraftarları TRT'deki davranışlarından dolayı Hayri Ülgen'e tepki gösteriyorlar.

Türkçeyi kötü kullanması, futbol bilgisinin zayıf olması ve çok kötü bir konuşmacı olmasına rağmen yıllardır TRT'de spor yorumculuğu yaptırılan Hayri Ülgen PTT 1.Lig programlarında sığ ve basit yorumları ve herkese başarı tahminleri ile dikkatleri çeken bir isim. 1970'li yıllarda, bir sezon Samsunspor  forması giymiş olmasından dolayı Samsunspor taraftarlarının sempati ile baktığı bir isim olsa da yorumculuğu her zaman yetersizdi.

Hayri Ülgen  son haftalarda Samsunspor'un rakipleri lehine yapılan hataları görmezden gelmek bir tarafa, hiçbir şekilde laf söyletmemesi ile dikkatleri çekmişti. Son olarak play-off eşleşmelerinde Denizli'nin Altay'ın başına gelmesinin başka sebepleri olacağını söyleyen ve Altay'ın Play Off'tan çıkacağını iddia eden Hayri Ülgen'e Samsunsporlu taraftarlar objektif olmaması ve doğruları konuşmaması nedeniyle sosyal medya üzerinden tepki gösteriyorlar.

Her anlamda bu kadar yetersiz birinin TRT'de yorumculuk yapıyor olması da anlaşılamıyor.

YORUMLAR2 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Alibey40 gün önce
Kardeşim hayri ulgen reisin kankasidir..hatta gunun birinde ist.amator kumede oynadiği takimla reisin takimi karşilaşir yani iett..maçin sonlarina doğru reisle hayri kafa topuna çikar ve hayri baba reisin burnunu kirar.reis hastaneye kaldirilir ve uzunca bir sure tedavi gorur..sonrasinda hayri ulgenle reis samimi olurlar..o samimiyet bu gunlere kadargelir..yani ankayacağiniz reis trt de tam 17 yildir hayri ulgene programlarda yorumculuk yaptirin enri verir..kime?tabiiki trtde ki genel mudurlere. Ankasildi herhalde...
B. temiz41 gün önce
Biz süper lige çıkarak o lafları ağzına tikamis olacağız. Taraflı yorum yapanlara lanet olsun.
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER