SAMSUN SON DAKİKA

Samsun 1'inci sıraya yükseldi
< >
HaberlerSAMSUN HABERSanki virüs bitti! Samsun ilk 5'te ama takan yok

Sanki virüs bitti! Samsun ilk 5'te ama takan yok

Samsun'da son bir hafta içerisinde 100 bin kişiye oranla 202,94 kişiye koronavirüs tanısı konulduğu açıklandı. Samsun, Türkiye genelinde ilk 5 şehir arasında yer almasına rağmen, caddelerdeki insan kalabalığı şaşkına çevirdi.

+
-
Sanki virüs bitti! Samsun ilk 5'te ama takan yok
Sanki virüs bitti! Samsun ilk 5'te ama takan yok

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Samsun 'da son bir hafta içerisinde 100 bin kişiye oranla 202,94 kişiye koronavirüs tanısı konulduğunu açıkladı. Samsun tabloya bakıldığında bu rakam ile ülkede vaka sayısı en çok olan 4'üncü şehir oldu.

Samsun, Türkiye genelinde ilk 5 şehir arasında yer almasına rağmen, Mecidiye Caddesi 'ndeki kalabalık adeta şaşırttı.

SAMSUN VAKA ARTIŞINDA İLK 5 İL ARASINDA 

Bakan Koca'nın duyurduğu tabloya göre, vaka sayılarında artış yaşandığı gözlemleniyor.Ordu  228,40 ile birinci, Giresun 217,51 ile ikinci, Trabzon 207,54 ile üçüncü, Samsun 202,94 ile dördüncü ve Rize ise 200,08 rakamı ile beşinci kent oldu.

Samsun'da vatandaşların vaka artışını umursamadan caddelerde gezmesi üzerine, durumun daha da kötüleşmesine neden olabileceği düşünülüyor.

 

 

 

 

YORUMLAR1 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Çok kızgınım12 gün önce
Bu saçmalığa son verilsin ne virüsü ya yeter Artık insanları aptal yerine koymayın virüs olsa hepimiz yurtdışındakiler gibi yollarda sokaklarda ölürdük bizimki akıllı virüs hastaneye gidenleri öldürüyor evde hasta kalanlar yaşıyor iş sıkıntısı olanları kimse düşünmüyor her yer kapalı millet geçim derdinde virüsten ölmekle aynı şey insanı aç bırakmak parasız zor durumda bırakmak aynı eşdeğer.
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER