SAMSUN SON DAKİKA

Samsun'da masaj yaptırmaya gitti dolandırıldı
< >
HaberlerSAMSUN HABERSamsun Sanayi Sitesi'ndeki yangın neden çıktı?

Samsun Sanayi Sitesi'ndeki yangın neden çıktı?

+
-
Samsun Sanayi Sitesindeki yangın neden çıktı?
Samsun Sanayi Sitesi'ndeki yangın neden çıktı?

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 19 Mayıs Sanayi Sitesi'nde çıkan yangınla ilgili açıklama yaparak, 'Rüzgarın da etkisiyle büyüyen ve bölgedeki diğer iş yerlerine de sıçrayan yangın kontrol altında. Yangının asıl çıkma sebebi itfaiyemizin raporundan sonra belli olacaktır. ' dedi.

Samsun’un 19 Mayıs Sanayi Sitesi’nde bu sabaha karşı meydana gelen yangın, korku ve paniğe neden oldu.

 

 

Motor yağı deposu ile bitişiğindeki mobilya imalathanesinde çıkan yangının rüzgarın da etkisiyle büyümesiyle alevler biranda yükseldi.

 

 

Alevler, bölgede bulunan hurdacı, reklamcı ve kamyon filtreleri satan iş yerlerine de sıçradı.

 

 

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekiplerinin müdahale ettiği ve güçlükle kontrol altına alınan yangında maddi hasar meydana geldi.

 

 

İtfaiye Daire Başkanı Rıza Zengin’de bölgede ekiplerin başında bulunarak süreci yönetti. Güçlükle kontrol altına alınan yangınla ilgili soruşturma sürüyor.

 

 

Bu sabah bölgeye giderek yangınla ilgili bilgi alan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, iş yeri sahiplerine de “geçmiş olsun” dileklerini iletti. Ekiplerin kısa sürede yangın mahalline ulaşarak müdahalede bulunduğunu ifade eden Başkan Demir, “İtfaiyemiz yangın yerine çok kısa sürede yetişti. Rüzgarın da etkisiyle büyüyen ve bölgedeki diğer iş yerlerine de sıçrayan yangın kontrol altında. Yangının asıl çıkma sebebi itfaiyemizin raporundan sonra belli olacaktır. Tesellimiz yangında yaralanma ve ölüm olmamasıdır” dedi.

 

Samsun'un dört bir yanında yangın

Samsun'da yangının bilançosu ağır oldu!

Samsun'da korkutan yangın

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER