SAMSUN SON DAKİKA

Samsun'daki Arzu Aygün olayı Müge Anlı'yı çıldırttı! ' Sen hala nasıl dışarda dolaşıyorsun'
< >
HaberlerSAMSUN HABERSamsun Büyükşehir Belediyesi 52,7 Milyon TL kredi çekecek

Samsun Büyükşehir Belediyesi 52,7 Milyon TL kredi çekecek

Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi Komisyonunda, 10 elektrikli otobüs ve 2 hızlı şarj ünitesi alınması için 52,7 Milyon TL kredi alınması oy çokluğu ile kabul edildi.

+
-
Samsun Büyükşehir Belediyesi 52,7 Milyon TL kredi çekecek
Samsun Büyükşehir Belediyesi 52,7 Milyon TL kredi çekecek

Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi 2021 Yılı Ocak Ayı Komisyon Toplantısı Ömer Halisdemir Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi. Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Nihat Soğuk'un başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda 55 maddeden 54'ü karara bağlanarak meclise havale edildi. Bir maddenin ise komisyonda bekletilmesine karar verildi.

Komisyonda ayrıca, toplu taşıma hizmetlerinde kullanılmak üzere alınacak 10 adet elektrikli otobüs ve 2 adet hızlı şarj istasyonu için 5 milyon 850 bin euro (52.7 milyon TL) kredi kullanılması teklifi, de oy çokluğu ile kabul edildi. Elektrikli otobüs alımı ve kredi için CHP ve İYİ Partili üyeler red oyu verdi.

YORUMLAR2 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
vatandaş12 gün önce
Ninniler devam ediyor, halk yine uyumaz inşaallah, bir yandan samulaş zarar ediyor diye sayıştay raporları, samulaşta grev haberleri, öte yanda hafta başı 33 otobüs alındı, bugün 10 elektrikli otobüs alındı haberi.Yalanlar çoğalıyor.
Ferdi ÇAKIR13 gün önce
Samsun'a yakışır. Hayırlı olmasını ve en kısa sürede hizmete girmesini temenni ederim.
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER