SAMSUN SON DAKİKA

Okullar ne zaman kapanacak?
< >
HaberlerSAMSUN HABEREsnaftan Bahattin K.'nın evinde çıkan 10 Milyon TL'ye tepki

Esnaftan Bahattin K.'nın evinde çıkan 10 Milyon TL'ye tepki

+
-
Esnaftan Bahattin K.nın evinde çıkan 10 Milyon TLye tepki
Esnaftan Bahattin K.'nın evinde çıkan 10 Milyon TL'ye tepki

Samsun Esnaf Odaları Birliği Başkanvekili Savaş Kiraz, rüşvet iddiasıyla tutuklanan ve evinde 10 Milyon TL'ye yakın nakit para bulunan Samsun Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Daire Başkanı Bahattin K.'ya tepki gösterdi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir tarafından Mali Hizmetler Daire Başkanı yapılan Bahattin K.'nın rüşvet aldığı ileri sürülmüştü. Gözaltına alınmasının ardından tutuklanan Bahattin K'nın evinde yaklaşık 10 Milyon TL nakit para bulundu.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabında paylaşım yapan Samsun Esnaf Odaları Birliği Başkanvekili Savaş Kiraz, "Benim esnafım iki ay kapalı kaldığın da esnafıma bir tane bile kumanya veremeyen belediyenin bir daire başkanının evin de 10 Milyon lira çıkıyorsa ve bu duruma koca bir il sessiz kalıyorsa 'Ver! İki fil daha ver hatta iki fil değil 10 fil ver. Bu köy bu kafada oldukça, kendi yemez içmez fillere bakar! Ver padişahım ver." diyesim geliyor." şeklinde tepki gösterdi.

YORUMLAR2 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Osman141 gün önce
Adam ne mal götürmüş.Yarında salarlar
Gercek Ak partili162 gün önce
Bu rüşvetçi chp li olsaydı defe koyup çalmışlardı Ama ak parti belediyesi olduğu için korkudan domalacaklar Nerdesin ersan aksu Nerdesin ibo sandıkçı Nerdesin mustafa demir Nerdesiniz vekiller Sessiz sakin konuşup görüştünüz işi kapattınız 2023 de bakın bakım bu millet sizi nasıl açılmamak üzere kapatiyor
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER