SAMSUN SON DAKİKA

Samsun'da masaj yaptırmaya gitti dolandırıldı
< >
HaberlerSAMSUN HABERMustafa Demir Ankara'ya çağırıldı!

Mustafa Demir Ankara'ya çağırıldı!

+
-
Mustafa Demir Ankaraya çağırıldı!
Mustafa Demir Ankara'ya çağırıldı!

Mali Hizmetler Daire Başkanı B.K.'nın rüşvet aldığı iddiası ile tutuklanıp cezaevine gönderilmesinin ardından Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in de konuyla alakalı olarak Ankara'ya çağırıldığı öğrenildi.

Samsun Son Haber - Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir tarafından Mali Hizmetler Daire Başkanı yapılan B.K.'nın rüşvet aldığı ileri sürülmüş ardından tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Yaşanan bu olay tüm Samsun halkında olduğu gibi AK Parti cephesinde de rahatsızlığa neden oldu.

ANKARA'YA ÇAĞIRILDI 

Bu rahatsızlık sonrasında konunun bizzat Mustafa Demir’in ağzından dinlenmesi için Ankara’ya AK Parti Genel Merkezi’ne çağırıldı. Başkan Demir'in dün gece saatlerinde Ankara'ya hareket ettiği öğrenildi.

Zabıta memurluğundan cezaevine

Samsun Büyükşehir Daire Başkanı tutuklandı

Samsun Büyükşehir'de daire başkanı gözaltına alındı

KAYNAK: SAMSUN SON HABER 

YORUMLAR1 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Mehmet miktad117 gün önce
Her kurumun içinde malesef böyle olaylar yaşanıyor. Haram para ile helal yaşam olmaz. Güç zehirlenmesi yaşıyor olmalılar. Belediyeler siyasi makamlar olduğu için haliyle siyasi hesaplamalar da oluyor... Bir hz. Ömer hayatı onunsa bakılsa yönetici nasıl olunur... Firavunca bir yaşamdan ibrahimce beklenti içine giriyorlar.
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER