SON DAKİKA

Samsun'da dolmuş sorduğu kişiye saldırdı
<>
HaberlerSAMSUN HABERSamsun'da lokantalar paket satışı yapmaya başladı

Samsun'da lokantalar paket satışı yapmaya başladı

Samsun'da korona virüs tedbirleri kapsamında lokantalar paket servis hizmeti vermeye başladı. Tedbirin yeni başlaması nedeniyle ilerleyen günlerde yoğunluk yaşayabileceklerini söyleyen lokantacılar mesailerine devam ediyor.

+
-
Samsun'da lokantalar paket satışı yapmaya başladı
Samsun'da lokantalar paket satışı yapmaya başladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan  yeni tedbirleri açıklamasının ardından restoran ve lokantalar gün içinde paketle satış yapmaya başladı.

Samsun 'da ise kısıtlamanın ilk gününde vatandaşlar lokantalardan gel-al yaparak veya telefonla arayarak sipariş verebiliyor.

Lokanta  çalışanları ise kısıtlamadan dolayı ilerleyen günlerde paket servislerde bir yoğunluk yaşayabileceklerini söyledi.
Bir lokantada döner ustası olarak çalışan Dursun Ceylan, tedbirlerden dolayı iş yerinde müşteriler ağırlayamadıklarını belirterek, 'Şuan ilk gün olduğu için ne olacağı belli değil. İnsanlar sabah saatlerinde sonra yavaş yavaş sokağa çıkmaya başladı. Yoğunluk bekliyoruz' dedi.
Lokantada çalışan Hüseyin Tekiner ise, 'Kısıtlamadan önce paket servislerimiz oluyordu. Şu anda al-git veya paket servis yapıyoruz. Şu anda ilk gün olduğu için biraz durgunluk var ama halkımıza hizmet vermeye devam edeceğiz' diye konuştu.

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER