SAMSUN SON DAKİKA

Samsunspor PFDK'ya sevk edildi
< >
HaberlerSAMSUN HABERLİV HOSPİTAL SAMSUN'DAN 'KAN BAĞIŞLA, YAŞAMA ŞANS VER!' ETKİNLİĞİ

LİV HOSPİTAL SAMSUN'DAN 'KAN BAĞIŞLA, YAŞAMA ŞANS VER!' ETKİNLİĞİ

+
-
LİV HOSPİTAL SAMSUNDAN KAN BAĞIŞLA, YAŞAMA ŞANS VER! ETKİNLİĞİ
LİV HOSPİTAL SAMSUN'DAN 'KAN BAĞIŞLA, YAŞAMA ŞANS VER!' ETKİNLİĞİ

Liv Hospital Samsun, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla Kızılay işbirliği ile kök hücre bağışı etkinliği düzenledi.

Liv Hospital Samsun , 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası’nda “Kan Bağışla, Yaşam Şansı Ver” mesajlı kök hücre bağış etkinliği düzeldi.

Liv Hospital Samsun  ailesi kan vermeye sağlığı elveren tüm çalışanları ve doktorlarıyla gönüllü kök hücre bağışçısı oldu. Hastane misafirleri de bağışta bulunarak, projeye destek verdi.


Etkinlikle ilgili açıklamada bulunan Liv Hospital Samsun Genel Müdür Yardımcısı Fatma Tan Dürüst , “Sosyal farkındalık projeleri bizim için çok önemli. 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası da kanser tedavisi gören çocuklarımızı ilgilendirdiği için son derece hassas yaklaştığımız bir önemli hafta. Bu yüzden bu anlamlı haftada hastanemizde ‘Kan bağışla, yaşama şans ver!’ diyerek kök hücre bağışı etkinliği düzenledik. Tek bir çocuğumuza bile umut olabilirsek ne mutlu! Bağışçı olan misafirlerimize ve projemize destek veren herkese teşekkür ederiz” dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER