SAMSUN SON DAKİKA

Samsun'da yarın (6 Mart Cumartesi) sokağa çıkma yasağı var mı?
< >
HaberlerSAMSUN HABERAtakum Belediye Başkanı Deveci'den golf sahasına eleştiri

Atakum Belediye Başkanı Deveci'den golf sahasına eleştiri

Samsunsonhaber.com'a konuşan Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Samsun Golf Sahası'nın yeriyle ilgili eleştiride bulundu.

+
-
Atakum Belediye Başkanı Deveci'den golf sahasına eleştiri
Atakum Belediye Başkanı Deveci'den golf sahasına eleştiri

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Samsun Golf Sahası'nın mevcut yeriyle ilgili eleştirilerde bulunarak Samsun Son Haber'e özel açıklama yaptı.

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci yaptığı açıklamada "Golf biraz elit bir spor. Alışılagelmişin ötesine taşıyabilmek Karadeniz'de madem böyle bir şey düşünülüyor ben olsam bu coğrafyada ormanı içinde bulunan Karadeniz'e manzarası olan, içerisinde oteli ve tesisin yer aldığı doğadan beslenecek bir şekilde dizayn edilmesi daha güzel olurdu. Sahil yerine bu şekilde doğada olsa daha güzel olabilirdi. Golf oynayan insanların buraya gelmesi lazım doğada kahve içip doğal ürünleri tatması lazım. Buradaki insanlarla ilişki içerisinde olmalılar." dedi.

SAMSUN GOLF SAHASI 

Samsun'da bir kısmı denizi doldurarak elde edilen ve üzerinde saha bulunan tesis dünyadaki dolgu alan üzerine inşa edilen ilk golf sahasıdır. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan spor alanı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve dönemin Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın da katıldığı, Türkiye Golf Federasyonu tarafından 15 Temmuz 2016 tarihinde düzenlenen Federasyon Kupası'yla kullanıma açıldı.

HABER: KÜBRA ÖKSÜZ 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER