SON DAKİKA

Samsun'da 56 saatlik yasak başladı
<>
HaberlerSAMSUN HABERSamsun'da internet kesintisi yaşanacak

Samsun'da internet kesintisi yaşanacak

Türk Telekom, Türksat Kablonet, Turknet ve Vodafone internet hizmetlerinden yapılan açıklamada Samsun'da planlı internet kesintisi yapılacağı açıklandı.

+
-
Samsun'da internet kesintisi yaşanacak
Samsun'da internet kesintisi yaşanacak

Üke genelinde internet erişim sorunları yaşanmasıyla birlikte Türk Telekom, Türksat Kablonet, Turknet ve Vodafone'dan açıklama yapıldı. İnternet kullanıcılarının sosyal medyada şikayetlerinin artmasının ardından yapılan duyuruda "planlı çalışmadan" kaynaklandığı ve 5 saat sürmesinin beklendiği belirtildi.

BBC Türkçe'nin haberine göre internet kesintisi Samsun, Sivas, Adıyaman, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakaları, Antalya, Burdur, Kayseri ve Trabzon'da yaşanacak. Açıklama kısmında, "Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için altyapıda çalışma planlanmıştır. Bazı müşterilerimizin kısa süreli hizmet kesintileri yaşaması öngörülmektedir" denildi.

YORUMLAR3 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Bilal44 gün önce
30 saat oldu internet yok,eba zoom giremiyoruz
Adem45 gün önce
Bir haber yapıyorsunuz ucu açık. Ne zaman yapılacak kesinti 6 ay sonramı 6 gün sonramı belli değil.
Lütfiye Duman..45 gün önce
Uzun süredir Turktelekom istediğimiz hizmeti vermedi.Cep telefonlarından derse katılan çocuğum faturalarımızı şisirdi patladı.bunun sorumlusu ne biz ne çocuğumuz ne de okul olmamalı.Madem böyle sıkıntı var başka çözúm üretmelisiniz.Bizi mağdur eden Türk Telekom dan şikayetçiyim..
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER