SON DAKİKA

6.6 büyüklüğünde deprem!
<>
HaberlerSAMSUN HABERSamsun'daki film çekimlerine, Samsunlu senaristten destek

Samsun'daki film çekimlerine, Samsunlu senaristten destek

Samsun'un Atakum ilçesinde 'Ölüm Tuzağı' isimli sinema filminin çekimlerine Samsunlu Yönetmen Bilal Babaoğlu da destek verdi.

+
-
Samsun'daki film çekimlerine, Samsunlu senaristten destek
Samsun'daki film çekimlerine, Samsunlu senaristten destek

Eski Türk halk müziği sanatçısı İsmail Uyanık ve ortaklarından Şahin Saydereli’nin sahibi olduğu İON Yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen dram/aksiyon türündeki Ölüm Tuzağı  isimli filmin çekimleri Atakum  ilçesi Özeren Mahallesi ’nde yapılıyor.


Yönetmenliğini Esat Şekeroğlu'nun üstlendiği film için ünlü oyuncular Samsun’a geldi. Filmin oyuncu kadrosunda Yeşilçam’dan aşina olunan Coşkun Göğen, Tuncay Akca, Adnan Karabacak’ın yanı sıra Ferdi Ak ve İsa Şahin gibi isimler de yer alıyor.


Samsunlu oyuncuların da yer aldığı filmle ilgili yapımcı İsmail Uyanık önemli açıklamalarda bulundu. Samsun'da film çektikleri için mutlu ve heyecanlı olduklarını ifade eden Uyanık, kısa süre sonra tamamlanacak filmlerinin iddialı olduğunu aktardı.

Samsunlu Senarist Yönetmen Bilal Babaoğlu da, ölüm tuzağı filminin setini ziyaret ederek destek verdi. Yeşilçam geleneği üzere sete tatlı getiren Babaoğlu set ekibine başardılar diledi.

Samsun'da film çekilmesinden memnuniyet duyduğunu belirten senarist Babaoğlu, bu tür projelerin Samsun'da artması gerektiğini ve şehrin tanıtımına katkı sağlayacağını söyledi. 

YORUMLAR2 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Süleyman bulut. OYUNCU a14 gün önce
Allahin izniyle. Çok güzel sinema. Filmi ile. Siz değerli. Seyicimizle buluşucaz bizleri takip edin
Şükür kılıç15 gün önce
Yeşilçam filmlerinden orhan gençebayın samsunda çevirdiği filimde Taflanı kullanmıştır bu insanlara aşına olmuştur !Sizlerde bir şekilde kullanırsanız isabetli olur diye düşünüyorum saygılarla
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER