SON DAKİKA

6.6 büyüklüğünde deprem!
<>
HaberlerSAMSUN HABERSamsun'da işçi alımı yapılacak

Samsun'da işçi alımı yapılacak

Orman Genel Müdürlüğü, Samsun'da görevlendirilmek üzere daimi işçi alımı yapacak.

+
-
Samsun'da işçi alımı yapılacak
Samsun'da işçi alımı yapılacak

Orman Genel Müdürlüğü Daimi İşçi Alım İlanı yayınladı. Farkklı illerde görevlendirilmek üzere İŞKUR üzerinden Greyder Operatörü 171 adet, Dozer Operatörü 56 adet, Ekskavatör Operatörü 41 adet ve İş Makinesi Operatörü 6 adet olmak üzere toplamda 274 adet Belirsiz Süreli (daimi) işçi alımı yapılacak.

MÜLAKAT 

Sözlü ve Uygulamalı Sınava, iş ilanında belirtilecek kadro sayısının 4 (dört) katı kadar aday çağrılacak. Bu adaylar noter huzurunda çekilecek kura sonucuna göre belirlenecek. Kura yeri ve tarihi İŞKUR açık iş ilanında belirtilecek olup ilgili Orman Bölge Müdürlüğü internet sitesinden de ayrıca duyurulacak. Bununla ilgili olarak adayların adreslerine yazılı tebligatla bildirim yapılmayacak.

SAMSUN'A KAÇ KİŞİ ALINACAK 

Orman Genel Müdürlüğü'ne bağlı Amasya Orman Bölge Müdürlüğü, Samsun'da görevlendilmek üzere 1 dozer operatörü, 1 greyder operastörü alımı yapacak.

 

"Orman Genel Müdürlüğünden DAİMİ İŞÇİ ALIM İLANI 

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca Genel Müdürlüğümüz taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere, Greyder Operatörü 171 adet, Dozer Operatörü 56 adet, Ekskavatör Operatörü 41 adet ve İş Makinesi Operatörü 6 adet olmak üzere toplamda 274 adet Belirsiz Süreli (daimi) işçi alımı yapılacaktır.


Adaylarda aranacak genel ve özel şartlar ile diğer bilgiler İŞKUR açık iş ilanlarında belirtilecektir. Bu ilanlar 05-09/10/2020 tarihleri arasında İŞKUR üzerinden yayımlanacaktır.
İlanda belirtilen şartları taşıyan adaylar ilan süresince başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklardır.


Sözlü ve Uygulamalı Sınava, iş ilanında belirtilecek kadro sayısının 4 (dört) katı kadar aday çağrılacaktır. Bu adaylar noter huzurunda çekilecek kura sonucuna göre belirlenecektir.
Kura yeri ve tarihi İŞKUR açık iş ilanında belirtilecek olup ilgili Orman Bölge Müdürlüğü internet sitesinden de ayrıca duyurulacaktır. Bununla ilgili olarak adayların adreslerine yazılı tebligatla bildirim yapılmayacaktır. İlan edilecek tüm pozisyonların deneme süresi 4857 sayılı İş Kanunu uyarınca iki aydır. İşçi alım süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler, adaylardan istenilecek evraklar ile Sözlü ve Uygulamalı Sınavın yeri ve tarihi Bölge Müdürlükleri internet sitesi üzerinden ilan edilecektir. Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları ilan, kura, sınav ve atama süreçlerinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir.
İlan olunur."

YORUMLAR3 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Fatih toprak22 gün önce
Nasıl başvuru yapacaz?
Adige Aktas23 gün önce
BAHATTIN Abi Tum emek verenlere ALLAH TUM DUALARINI KABUL ETSIN.SAYGILAR,SELAMLAR.
Sunay kurtulus26 gün önce
Iyi bir haber ben samsun ladik ten sunay
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER