SAMSUN SON DAKİKA

Pitbull dehşeti
< >
HaberlerSAMSUN HABERİYİ Parti yeni Başkanlık Divanı toplantısına Ömer Süslü de katıldı

İYİ Parti yeni Başkanlık Divanı toplantısına Ömer Süslü de katıldı

+
-
İYİ Parti yeni Başkanlık Divanı toplantısına Ömer Süslü de katıldı
İYİ Parti yeni Başkanlık Divanı toplantısına Ömer Süslü de katıldı

İYİ Parti'de kurultayın ardından Genel İdare Kurulu (GİK) toplantısı yapıldı. Yeni GİK toplantısına Ankara'da gerçekleşecek aday tanıtım toplantısına giderken kaza geçiren ve ölümden dönen Ömer Süslü de katıldı

İYİ Parti Genel İdare Kurulu  toplantısında partinin başkanlık divanı belirlendi.

Ankara 'da gerçekleşecek aday tanıtım toplantısına giderken kaza geçiren ve ölümden dönen İYİ Parti İl Başkanı Ömer Süslü  de toplantıya katıldı.

Kurultayda GİK  listesindeki isimleri tasfiye etmeye çalıştığı öne sürülen ve bazı milletvekillerinin tepki gösterdiği Koray Aydın, eski görevi olan Teşkilat Başkanlığı koltuğunu korurken; gecen ay İYİ Parti'ye katılan eski MHP’li Erhan Usta  da Ekonomi Politikaları Başkanı oldu.

 

Akşener’in A takımında Genel Sekreter Uğur Poyraz, Teşkilat Başkanı Koray Aydın, Mali İşler Başkanı Ümit Dikbayır, Yerel Yönetimler Başkanı Metin Ergun, Uluslararası Politikalar Başkanı Ahmet Kamil Erozan, Gençlik Politikaları Başkanı Berna Sukas, Kadın Politikaları Başkanı Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu görevlerini korudu.

Eski Milli Güvenlik Politikaları Başkanı Aytun Çıray, STK İşleri Başkanı Yavuz Temizer, Siyaset Akademisi Başkanı Aydın Adnan Sezgin değişti. Kalkınma Politikaları Başkanı İsmail Tatlıoğlu ise TBMM Grup Başkanı oldu.

Bahadır Erdem Hukuk ve Adalet Politikaları Başkanlığı görevine getirildi. Mehmet Tolga Akalın Seçim İşleri Başkanlığı, Ünzile Yüksel Toplumsal Politikalar Başkanlığı, Ümit Özlale Kalkınma Politikaları Başkanlığı, Arzu Önşen Doğa ve Çevre Politikaları ve Burak Akburak da STK İlişkileri Başkanlığı görevini aldı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
SIRADAKİ HABER