SON DAKİKA

Samsun'da internet kesintisi yaşanacak
<>
HaberlerSAMSUN HABERSamsun Valisi Zülkif Dağlı 2 ilçeyi uyardı!

Samsun Valisi Zülkif Dağlı 2 ilçeyi uyardı!

Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, 'Vezirköprü ve Havza'daki vatandaşlarımızın kurallara daha da fazla uymalarını bekliyoruz' dedi.

+
-
Samsun Valisi Zülkif Dağlı 2 ilçeyi uyardı!
Samsun Valisi Zülkif Dağlı 2 ilçeyi uyardı!

Samsun Valisi Zülkif Dağlı, İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç ve İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal bir alışveriş merkezinde korona virüsü denetimleri gerçekleştirdi. Denetimlerin ardından konuşan Vali Dağlı, pandemi önlemlerine yönelik saha uygulamalarını artırdıkları belirtti.

"UYGULAMALARI ARTTIRDIK" 

Yurt karantinasına alınan vatandaş sayısının arttığını açıklayan Zülkif Dağlı, “Vatandaşlarımızdan daha fazla duyarlılık bekliyoruz. Hepsi birer sağlık gönüllüsü gibi çalışmalı. Sahada uygulamalarımızı artırdık. Karantinada olması gerekirken evinde olmayan ve karantinada olmayan vatandaşları kesinlikle affetmiyoruz. Bunları şu anda Münevver Ayaşlı yurdumuzda misafir etmeye başladık. Dün itibarıyla 18 vatandaşımız vardı. Temennimiz mümkün olduğu kadar vatandaşlarımızın kendi başına bu kurallara uymaları” diye konuştu.

İKİ İLÇE DİKKAT 

Samsun’un 2 ilçesini özellikle zikreden Dağlı, “Mümkün olduğu kadar pandemi tedbirlerine uyacağız. Genel olarak şu anda daha da stabil bir durumu doğru gittiğimizi düşünüyoruz. Vezirköprü ve Havza ilçelerimize dikkati çekmek istiyorum. O ilçelerimizdeki vatandaşlarımızın kurallara daha da fazla uymalarını bekliyoruz. Böyle bir çalışmamız var. Oradaki denetimlerimiz de devam ediyor” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER