SAMSUN SON DAKİKA

A101 ve BİM aktüel ürünler kataloğu bu hafta neler var?
< >
HaberlerSAMSUN HABERMüge Anlı Samsun'daki Fatma Demir cinayetini tekrar gündeme getirdi

Müge Anlı Samsun'daki Fatma Demir cinayetini tekrar gündeme getirdi

+
-
Müge Anlı Samsundaki Fatma Demir cinayetini tekrar gündeme getirdi
Müge Anlı Samsun'daki Fatma Demir cinayetini tekrar gündeme getirdi

Samsun'un Ayvacık ilçesinde 22 Ağustos 2016 tarihinde derede ölü bulanan Fatma Demir ile ilgili konuyu Müge Anlı yeniden gündeme getirdi.

Samsun 'un Ayvacık  ilçesine bağlı Başalan Köyü'nde oturan 55 yaşındaki Fatma Demir'in ölümü Müge Anlı 'da tartışılmıştı ve yakınları intihar etmiş olabileceğini gündeme getirmişti.

22 Ağustos 2016 tarihinde derede ölü bulanan Fatma Demir  ile ilgili, adli tıp uzmanlarının son raporuna göre elle boğularak öldürülmüştü.

MÜGE ANLI: 'HERKES ORTADA İNANILIR GİBİ DEĞİL' 

Araştırmacı-Gazeteci Müge Anlı, asıl ismi Sema Esen olan Aleyna Çakır 'ın şüpheli ölümü ile ilgili dosyayı programına taşımıştı. Programa katılan genç kızın ailesi, kızlarına şiddet uygularken çektiği görüntüleri sosyal medyaya paylaşan sevgilisi Ümitcan Uygun  tarafından öldürüldüğünü düşünüyordu.


Programda Aleyna Çakır'ın şüpheli ölümü üzerinde konuşulurken Müge Anlı, Fatma Demir'in ölümünü gündeme getirerek ; Boğuldu intihar etti diye duruyor herkes ortada yani inanılır gibi değil'' ifadelerini kullandı.

NEDEN İNTİHAR ETSİN? 

Müge Anlı, Fatma Demir'in bir cinayete kurban gittiğini belirterek; ''İntihar diyorlar, kadının zaten bir kolu yok. Niye intihar etsin ortada bir sebep de yok, nasıl edecek yani '' açıklamasında bulundu.

Bu dosyaların artık sonuca varması gerektiğini ifade eden Müge Anlı, '' Ben savcılarımıza güveniyorum '' dedi.

HABER:KÜBRA ÖKSÜZ

 

 

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
SIRADAKİ HABER