HaberlerSamsunVali Dağlı'ya yumurta topuk ayakkabı ve 8 köşe kasket

Vali Dağlı'ya yumurta topuk ayakkabı ve 8 köşe kasket - Samsun Haberleri

Çarşamba ilçesini ziyaret eden Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı'ya Belediye Başkanı Halit Doğan tarafından yumurta topuk ayakkabı ve 8 köşe kasket hediye edildi.

+
-
Vali Dağlı'ya yumurta topuk ayakkabı ve 8 köşe kasket

Vali Dr. Zülkif Dağlı, ilçe ziyaretleri kapsamında bugün Çarşamba'ydı. Vali Zülkif Dağlı, Çarşamba Kaymakamlığı ve Çarşamba Belediyesinin yanı sıra odalara ziyarette bulundu, esnafı gezdi. Ziyaretlerine ilk olarak Çarşamba Kaymakamlığından başlayan Samsun Valisi Zülkif Dağlı'yı, İlçe Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Aşkın Yeğin, mülki ve idari amirler, oda ve dernek başkanları karşıladı. Vali Dağlı, Kaymakam Şükrü Yıldırım'dan ilçenin genel durumu hakkında bilgiler aldı.
Çarşamba Belediyesini ziyaret eden Vali Dağlı, Başkan Halit Doğan tarafından kapıda çiçekle karşılandı. Projeler ve çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Zülkif Dağlı'ya Belediye Başkanı Halit Doğan, Çarşamba'nın meşhur yumurta topuk ayakkabısı ve 8 köşeli kasketi ile bir tablo hediye etti.

Vatandaşla sohbet etti
Samsun Valisi Zülkif Dağlı, Çarşamba ilçesinde ziyaretlerini gerçekleştirirken, makam arabası yerine yaya olarak protokol üyeleri ile birlikte ilçeyi gezerek, vatandaşlarla sohbet etti. İlçe Kaymakamlığı ziyareti sonrasında protokolle birlikte Rıdvanpaşa Camisi ve Uzun Çarşı mevkisini inceleyen Vali Zülkif Dağlı, burada bulunan vatandaşlarla görüştü. Vali Dağlı gördüğü çocuklarla ve büyüklerle sohbet ederek, fiziksel mesafe ve maske kullanımı konusunda vatandaşlara sık sık hatırlatmalarda bulundu.
Vatandaşlar ise Vali Dağlı'ya gösterdiği ilgiden dolayı duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Traktör kazası can aldıSAMSUN HABER
Traktör kazası can aldı
Samsun Valiliği'nden dolandırıcılık uyarısıSAMSUN HABER
Samsun Valiliği'nden dolandırıcılık uyarısı
Kurban Bayramı'nın ardından balığa olan ilgi arttıSAMSUN HABER
Kurban Bayramı'nın ardından balığa olan ilgi arttı
Kurban Bayramı'nın ardından balığa olan ilgi arttıSAMSUN HABER
Kurban Bayramı'nın ardından balığa olan ilgi arttı

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da göç idaresine akın ettiler Samsun'da göç idaresine akın ettilerSamsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştı Samsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştıSamsun Valiliği'nden korona uyarısı! Samsun Valiliği'nden korona uyarısı!Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar? 5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar?Saviçeviç 94. Yabancı Saviçeviç 94. YabancıRekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı... Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı...Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıSamsunspor'da İkinci Kamp Başladı Samsunspor'da İkinci Kamp BaşladıSamsun'da yaşam mücadelesi veren aile yardım bekliyor Samsun'da yaşam mücadelesi veren aile yardım bekliyor
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER